Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pokažený OS v ROM na Loox 718?

našrot (126)|16.2.2008 17:47
Zdravím,
dlouho jsem tu nebyl a mám takovou hloubavou otázku: mám looxe 718 a takový zvláštní problém - když provedu HR, tak se mi neobnoví "tovární nastavení", ale systém zůstane v obdobně rozvoraném stavu jako před HR. Tedy HR jsem provedl kvůli špatné funkčnosti některých aplikací (jako např. Magic Button, navigace Garmin Que a XT apod.), které zpočátku fungovaly normálně. A bohužel po HR aplikace nefungují stejně, tedy to vypadá, jako by se někde v ROMce přepsaly původní registry na něco nového a neopravitelného.. máte někdo nějaký nápad co s tím? Původně jsem si myslel, že HR uvádí zařízení do stavu "právě vypadlo z výrobní linky" a ne jen že vymaže data a software?
zivan (615)|16.2.2008 21:26
HR by mel obnovit zarizeni do stavu "jak z tovarny". Provadis ho spravne? Nabehne po nem kalibrace obrazovky?

Neinstaloval jsi nove verze tech nefungujicich programu?
mareka_ce4you (150)|17.2.2008 18:56
HR na 718- drzis zapinani a zmacknes reset.
jen pro jistotu :)
našrot (126)|7.3.2008 14:13
Pánové, díky za rady :o) Samozřejmě, že HR provádím jedině tak, jak to jde a pak se mi samozřejmě provede celé nastavení přístroje včetně zdržujícího tutorialu učícího kopírování položek v kalendáři... Zkoušel jsem jak nové, tak původní verze nefungujících programů, ale beze změny. Takže to zařízení asi zahodím... Zřejmě od té doby, co se dá zapisovat i do ROMky se tam zapisují i data, která by tam trvale být neměla. To už jsem vlastně asi zjistil po prvním spuštění a prvním HR - 718tka měla ve Start menu ikonu pro spuštění foťáku, který nemá, tedy jsem jí odstranil a po HR se tam znovu už nikdy neobjevila ;o)
mareka_ce4you (150)|9.3.2008 21:03
tak ikonka se tam tobrazuje omylem, pač je 718ka stejná jak 720ka, ale jen nemá ten foťák.
Zkus si přehrát flash.
našrot (126)|29.3.2008 15:21
To jsem pochopil, že se tam ta ikonka zobrazila omylem - spíš mne překvapilo, že se tam po žádném dalším HR už neobjevila, když jsem jí jednou smazal..

Nicméně novinka - Loox chvíli totálně vybitý odpočíval (asi měsíc a něco) a už funguje všechno zase normálně.. Tak fakt nevím, kde se ty problémy vzaly..
kubisz (1054)|29.3.2008 15:51
pravdepodobne to tedy nebyl HardReset, pac po tom mesici se vybila hlavni a po ni i zalozni baterie a doslo konecne k tomu hard resetu...objevila se i ta ikona fotaku? ;)
našrot (126)|29.3.2008 17:41
kubisz: HR poznám, to se neboj, už jsem jich dělal na několika zařízeních poměrně dost. Ikonka foťáku se samozřejmě neobjevila.
kubisz (1054)|29.3.2008 17:56
hm, divne, nemate odemcenou extROM? nezkousel jste napriklad totalni vybite pres vytazeni baterky a vybiti zalozni?