Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

poi speedcams

murko4 (2)|16.2.2008 09:30
neviete mi poradit?som vo svajciarsku a nejdu mi kamery ci sa to da niak spravit aby to fungovalo dakujem
mijou (109)|16.2.2008 13:56
Vo Svajciarsku je pouzivanie zariadeni upozornujucich na radary zakazane zakonom! V iGO je to osetrene, ze na uzemi Svajciarska tie kamery proste nejdu! Ked opustis Svajciarsko znova pojdu, vypina sa to na zaklade GPS pozicie!

murko4 (2)|16.2.2008 20:42
vie mi niekto poradit?mam skin risk4.6 ale ikony su strane slabej farby nieje to dobre vidiet vie mi niekto poradit,alebo cerpacie stanice aby som mohol vidiet musim to mat dost priblizene takze rad by som bol keby som to videl aspon km pred tym.vtedy to je len bodka nedaju sa zacit tie ikony?dakujem
Docent (1234)|16.2.2008 21:39
To murko4: Jaký má tvůj dotaz souvislost s tímto threadem? Vaše kráva a naše kráva se napily z jednoho kýble, takže jsme vlastně příbuzní?
aaischa (660)|21.5.2008 09:24
[QUOTE="mijou"]Vo Svajciarsku je pouzivanie zariadeni upozornujucich na radary zakazane zakonom! V iGO je to osetrene, ze na uzemi Svajciarska tie kamery proste nejdu! Ked opustis Svajciarsko znova pojdu, vypina sa to na zaklade GPS pozicie!

[/QUOTE]

to je pravda sice je to stary tema, ale nezodpovezeny, staci soubor sys.txt kerej je v slozce igo, najit radek kde je nospeedcams nebo takhle, ted to nemam pred ocima a tam sou vypsany staty kde to je zakazany tak je smaznes, a je to v cajku, kdyz te vemu policajti navigaci vypnes a hotovo, nic nepoznaj, nevidej...
ArchangelsWerwolf (5)|19.4.2009 19:32
Ahoj a nedalo by se to vypnutí nějak bloknout, ten kdo to ve švajcu chce mít zaplé by to přeci měl na vlastní odpovědnost.
penegal_ce4you (17)|22.4.2009 00:09
Toto som nasiel na jednom fore.

[Speedcam]
Disable="_SUI _AUT _GER"

from the "SYS.TXT"

------------------------------------------------------------------------------------------

To whom it may concern: speed camera in Switzerland -maybe in other countries as well- are disabled permanently on the Windows Mobile version (no option in sys.txt). To fix this problem:

1) Get the binary executable of iGO8: it is called iGO8.exe and it is usually found in the folder' \Program Files\IGO8' and copy it on your PC

2) Open this file with an Hex Editor (e.g. PsPad) and look for the string '_SUI' in the executable: once found, replace _SUI with something else (e.g. '_xxx'). Save the file

3) Put the modified binary executable back to the device overwriting the previous IGO8.exe

4) Enjoy speed cameras in Switzerland

Treba to editovat cez hex editor.ja som skusal win hex a ide to ok.
Tu je povodna diskuzia