Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Prosím o POMOC!!!!!!!!!!!!!!!

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Zdravim všechny, nám docela velkej problém s LOOX N520. Už 2x po týdnu se mi stalo, že při sledování filmu, nebo videa se mi pda restartovalo a když se začalo znova zapínat, tak se restartovalo znovu a takhle to zapíná a restartuje pořád dokola dukud nevyndám baterku. Kdyš jí znova vložim tak se začne zapínat a zase se restartuje a pořád do kola. Dneska se mi to stalo opět a když se zapínalo napsalo mi hlášku, že Demoverze InterWrite Pro 9.0 vypršela. Když se mi to stalo po prvý tak sem udělal tvrdej reset a celý sem to znova nainstaloval. No a dneska to spadlo zase. Poraďte mi prosím co mám dělat. Vůbec si nevim rady.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Servis? A vystiznejsi nadpis tematu by nebyl vubec ke skode, tohle se nikomu moc libit nebude...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Prosim, pomoc a spousta vykricniku? To fakt ne. Jestli mas jeste nejaky dotaz, tak zaloz nove vlakno s poradnym nadpisem!

Podobná témata

1. Prosím POMOC
    Od tweil_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 23-03-2010, 16:07
  2. Prosím o pomoc s CD na N560
    Od waine_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-02-2010, 10:28
  3. prosim pomoc s gps
    Od daimond_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1