Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kaiser - pohasnuti displeje + zaseknuti nabídky start

bossi (32)|15.2.2008 16:35
Cau vsichni. Jelikoz jsem se na to nekolikrat ptal v jinych tematech, stejne tak i nekteri jini, ale nikdy nikdo neodpovedel, tak zkousim zakladat nove tema.
Jde o to, ze po delsim hovoru ztmavne displej, Misto napisu (nabidky) start tam zustane viset Telefon, nebo Kontakty. Nabidka start nejde pouzit. Displej neni uplne zhasly, tak jak mi na to nekteri psali, ze jde nastavit, aby behem telefonovani sel aktivovat. Ale jen trochu (o dva stupne jasu) ztmavne. Pomuze az Kaisrika uspat a probudit. Pak je vsechno O.K.
Mam Kaisera od O2. Delalo to s puvodni ROM, tak jsem ji preflashoval na 1.83.462.0 CSY, ale problem zustava. :(
Setkal se nekdo s timhle a podarilo se mu to vyresit?
Diky.
bossi (32)|15.2.2008 18:29
Informace o ROM pro Kaiser[QUOTE="tom028"]Ja bych take uvital nejake oficialni reseni. Popravde mam obcas s Kaisrem obtiz. Napriklad kdyz volam, vypne se at se tri baterii, to je v poho, ale pokud behem hovoru jej zapnu, tlacitko start proste zamrzle. Musim hovor ukoncit, vypnout a zase zapnout.
Jsem se chtel zeptat, pokud by HTC vydalo oficialne novou verzi ROMky, jde si to flashnout doma s beznym vybavenim a kde se o dovim, ze je nova verze?[/QUOTE]
Jeden z tech, kteri s tim maji taky problem...
kedys (16)|20.5.2008 22:00
mám Vario III od TM s jejich orig ROM a dělá mi to samé. Je to dosti nepříjemné po každém delším hovoru vypínat a znovu zapínat. Jinak je displej nečitelný /hlavně venku/ a nejde spustit nabidka start a proto je nemožné se dostat k dalším programům... HR nepomohl, poraďte co s tím, je to na reklamaci?
caran (37)|21.5.2008 06:47
Skusil by som namiesto Windows keylock pouzit napriklad S2U2. Mne to odvtedy nerobi.
kedys (16)|14.8.2008 15:07
zkus vypnout zámek zařízení, nech pouze PIN na telefon. Od té doby mám pokoj, pokud mi někdo MDA "čorne", tak kartu stejně přečte...