Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pochopi Ozi sam ze jsem WayPoint minul a jsem bliz k nasledujicimu ?

Vlada165 (676)|15.2.2008 09:39
Pochopi Ozi sam, ze jsem WayPoint uz minul a jsem uz bliz k nasledujicimu ?

Pokud jsem treba na bezkach a zatim jsem nepouzival "Softwarova tlacika" (asi budu muset...), protoze stylus se v rukavicich lovi blbe a nejlepe nejdou a ni ta "Softwarova tlacitka", da se nastavit, ze kdyz minu (at uz chtene nebo nechtene) WayPoint aby Ozi sam pochopil, ze uz jsem bliz k nasledujicimu a nenavigoval mne tvrodsijne k tomu, ktery uz jsem minul a nemusel jsem to prepinat rucne?

Nejake nastaveni ktere se jmenovalo podobne tam bylo (nazev si ted nevzpomenu), ale bohuzel to nepomohlo, anebo tohle automaticky nejde ? Dekuju...
Zdenál_ce4you (103)|18.2.2008 07:52
Mně to nastavení funguje bez problémů..
Vlada165 (676)|18.2.2008 08:13
To premapovani tlacitek anebo to "minuti waipontu a automaticka navigace k nasledujicimu" ti funguje ?

Je to potom tim, ze to mas v tom implicitnim adresari v rootu, karty nebo u toho Waipontu je to tim "Pripomenout waipoint" nebo jak se to tam jmenuje ?

Vzdalenost k waipointu hlasit nechci at mi to zbytecne nevybiji baterku (takze to mam vypnute a staci jen to pipnuti) a mozna si ta nastaveni "trochu pletu" ;-(

(adresar s temi symboly mam umyslne prejmenovany, aby mi to pri navigaci neprekreslovalo ten mnohem presnejsi a prehlednejsi "kompas")
Zdenál_ce4you (103)|18.2.2008 08:25
HW tlačítka nepoužívám. Mám zaškrtnuto : v "nastavení/trasa/Okolí" "uvažovat minuté WP" (je to nejspodnější checkbox) - mám upravenou češtinu, tak se to možná jmenuje jinak. Je po třeba "uvažovat" bod, který jsem minul, tzn projel mimo vzdálenost přiblížení - pak mi to funguje tak, že po projetí mimo takový WP se automaticky sledování trasy přepne na další WP.
Vlada165 (676)|18.2.2008 09:54
Mne jde take spis o softwarova tlacitka (hardwarova potrebuju take k jinym ucelum), ale souvisi to a tvou verzi 2.02 tedy uz vidim, at to neresime i v sousednim vlakne ...

Aha, to "uvazovat" (i kdyz se to u mne jmenuje tusim jinak, ale ted opravdu nevim) jsem minuly tyden na pesim vylete zkousel zaskrtnout i odskrtnout a myslim, ze to nefungovalo (jestli se nemusi jeste spustit cela navigace od zacatku, i kdyz na ostatni volby jako treba hlaseni vzdalenosti to reagovalo hned).
Budu to muset zkusit jeste jednou (az mi vyjde cas zase vyrazit pesky) a pak dam vedet - dik ...