Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

CZ ROM pro Polaris

PhSnake (872)|14.2.2008 20:59
Konecne sa mi podarilo rozbehat pekaren na Polaris ROM, takze nejaka snad uz cez weekend bude. Bol by som rad ak by niekto s pysnych majitelov Polarisa boli ochotny pomoct - momentalne idem skusit hodit WM6 do CZ (uvidim ako to dopadne, ak by som mal pomoc mozem skusit prehodit aj wm6.1..... Navrhy na soft piste do threadu.

Sorry za obdobne thready, ale treba testy, najnovsia verzia
PhSnake (872)|20.2.2008 00:29
Tak konecne mam predbezny build (WM6.1 -19199 based) v CZ - ma este muchy najma start menu (to asi bude nutne robit bud manualne alebo skusim spravit provxml, pripadne cab) ale to si myslim nie je velky problem. Komunikuje v CZ, BT ide aspon myslim musim skusit aj GPS

Co sa tyka Start Menu - ak by sa nasiel niekto kto vie robit PROVXML a ozval by sa bol by som velmi stastny.
---------
Update1: GPS ide-test TT6.2, BT nie som isty nemam na com skusit - pokusim sa zajtra. WiFi otestovane-ide.
---------
Pamat(uz tam su nejake veci supnute, a este nie je vyladena):
PhSnake (872)|21.2.2008 23:55
HLADAM LUDI NA TESTOVANIE A POMOC PRI PREKLADE.Plz ozvite sa. Na preklad nutna znalost PE explorera, reshackera a ak by sa nasiel niekto kto vie HEXedit... parada. Mojou predstavou je spravit wm6.1-pre ochotnych testerov je k dispozicii, bol by som rad -ja napr mms nepouzivam vobec ani ine appz-a tym padom ani neviem ako maju fungovat-HTC Album-pouzivam XNview...
PhSnake (872)|26.3.2008 22:40
Takze lite verzia. Zatial bez popisu. Nemal som cas to testovat. WM6.1 Build 19199. Fresh start:
RAM: Volne 62.39/ Vyuzite:38.38
Storage: Volne:147.61/Vyuzite:3.73

Stahujte TU

Edit: bugy hlaste tu alebo na PM. Obsahuje aj HTC Fix pre fotak.
Midsommer (13)|10.4.2008 20:41
Ahoj. Pokud uděláš ROM která bude fungovat na Hermesu, pak rád přiložím svůj přístroj k testování. :)
PhSnake (872)|11.4.2008 09:02
bohuzial. Hermes ani neviem ako vyzera :-) Takze sorry
Petr-Lisy (6)|27.4.2008 13:44
[QUOTE="PhSnake"]Konecne sa mi podarilo rozbehat pekaren na Polaris ROM, takze nejaka snad uz cez weekend bude. Bol by som rad ak by niekto s pysnych majitelov Polarisa boli ochotny pomoct - momentalne idem skusit hodit WM6 do CZ (uvidim ako to dopadne, ak by som mal pomoc mozem skusit prehodit aj wm6.1..... Navrhy na soft piste do threadu.[/QUOTE]


Může mi někdo poradit zda lze tato ROM použít i na HTC Touch Cruise?? Jaký je vlastně rozdíl mezi Polaris a Cruise???
Děkuji za odpověď.
DellaVega (70)|27.4.2008 16:47
[QUOTE="Petr-Lisy"][QUOTE="PhSnake"]Konecne sa mi podarilo rozbehat pekaren na Polaris ROM, takze nejaka snad uz cez weekend bude. Bol by som rad ak by niekto s pysnych majitelov Polarisa boli ochotny pomoct - momentalne idem skusit hodit WM6 do CZ (uvidim ako to dopadne, ak by som mal pomoc mozem skusit prehodit aj wm6.1..... Navrhy na soft piste do threadu.[/QUOTE]


Může mi někdo poradit zda lze tato ROM použít i na HTC Touch Cruise?? Jaký je vlastně rozdíl mezi Polaris a Cruise???
Děkuji za odpověď.[/QUOTE]


CRUISE se dříve jmenoval POLARIS než šel do prodeje
Petr-Lisy (6)|29.4.2008 21:06
[QUOTE="DellaVega"][QUOTE="Petr-Lisy"][QUOTE="PhSnake"]Konecne sa mi podarilo rozbehat pekaren na Polaris ROM, takze nejaka snad uz cez weekend bude. Bol by som rad ak by niekto s pysnych majitelov Polarisa boli ochotny pomoct - momentalne idem skusit hodit WM6 do CZ (uvidim ako to dopadne, ak by som mal pomoc mozem skusit prehodit aj wm6.1..... Navrhy na soft piste do threadu.[/QUOTE]


Může mi někdo poradit zda lze tato ROM použít i na HTC Touch Cruise?? Jaký je vlastně rozdíl mezi Polaris a Cruise???
Děkuji za odpověď.[/QUOTE]


CRUISE se dříve jmenoval POLARIS než šel do prodeje[/QUOTE]


Ještě jedna věc.
Koupil jsem Polaris který byl zablokovaný a v řečtině :-) no udělal jsem hard reset a flash na novou verzi WM6 pro a má otázka je zda nemá někdo českou verzi WM6 pro tento přístroj a hlavně otestovanou a funkční.
Děkuji a omlouvám se ale jsem nováček a toto je můj ptvní přístroj.
peciss (12)|30.4.2008 09:49
to opravdu nejsou nejaky novy romky? nemusi byt ani ceske, ale pripada mi to, ze to nejak umrelo...
aeon101 (213)|30.4.2008 13:09
No abych pravdu rekl...co jsem mel Kaisera, tak jsem musel temer hned po koupi flashnout novou ROM, protoze to bylo s rychlosti opravdu katastrofa. Na Kaiserovi jsem mel asi 3 ruzne.
Polaris je na tom ale mnohem lip. Uz 3 mesice funguji s puvodni (samozrejme, ze cestinu jsem hned odstranil...) a jsem proste spokojenej, nemam potrebu nic menit, vse beha jak ma.
Musim rict, ze jsem taky stoural a mam porad potrebu si neco doladovat ci flashovat, ale Polaris je opravdu skvele a vyvazene zarizeni. Proto taky myslim, ze tech vyvareni novych rom je mnohem mene nez pro Kaisera.

Dan
DD_ (331)|30.4.2008 15:58
Jj puvodni ROMka je celkem v pohode, kazdopadne kdyz jsem flashnul WM6.1 - bepe0.67 tak se zarizeni jeste vice zrychlylo (odezvy a tak). Doufam ze to tak bude i s officialni 6.1 romkou jestli teda HTC nejakou doda neb o ni uz mluvi dost dlouho.
aeon101 (213)|1.5.2008 07:47
Presne tak, cekam akurat na ofiko WM 6.1 od HTC, snad to nezkazi, myslim ze by mela byt co nevidet, par dni po predstaveni novych kousku 6.5. v Londyne.

Dan
PhSnake (872)|19.5.2008 18:44
ceska ROM WM6.1 bude behom par dni, nejake veci na tej starej nesli tak ako mali, uz robim len na nejakych nazvoch .lnk a control paneli. Ak niekto chce, ozvite sa na testovanie. kontakt v mojom profile.
mr.roger (23)|24.10.2008 13:53
Mam dotaz, jak to vypada s prekladem WM6.1? Ma nekdo zkusenosti s orig. rom WM6.1 od HTC pro Cruise? Bude fungovat cestina, kdyz zalohuji tech pet souboru ve windows?
panoramixxxx (34)|24.10.2008 18:07
mr.roger zkus vic hladat, je toho tady fura, ted jsem odpovidal na ten samej dotaz;)
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=30987&s=&sbd=&fi=20
nebo
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=30597&s=&sbd=&fi=10
mr.roger (23)|24.10.2008 18:41
No myslim, ze jsi nepochopil mou otazku, ty odkazy jse uz cetl x-krat, ale odpoved, kterou hledam tam neni. Ptam se, jestli nekdo ma zkusenosti s original WM 6.1 pro Cruise, kterou jsem stahl primo ze supportu Htc a pak doinstalovat cestinu, jestli vubec nejaka je schopna fungovat??
panoramixxxx (34)|24.10.2008 19:01
mr.roger jak to ze jsi se nedocetl odpovedi? :) to snad ne, je to uplne stejny, zkousel jsem to a problemy stejny, ne li horsi ...uprime pro me je 6.1 of hruza..oproti jinym romkam co se daji naflashovat ..jak vzhledove tak vybavove, funkcnosti ..pro me jak kdybych srovnaval win95 s vistama.
mr.roger (23)|24.10.2008 19:31
A kterou romku teda doporucujes, co nejstabilnejsi a nejrychlejsi, se vsim vsudy :) ?
panoramixxxx (34)|24.10.2008 19:36
jsou novy romky..vic na strankach xda..co ted sleduju a zkousim jsou romky s 3D, je to velice povedeny, ale musis mit k tomu nainstalovany 3D ovladace a pak mit stesti ze se ti to nebude sekat, me se to zatim pokazde sekalo, takze cekam na nejakou romku ktera bude slapat tak jako posledni R1, ta je zatim nejvic v poho
soap (8)|24.10.2008 22:26
zatím nejlepší romka,kterou jsem zkoušel Touch-IT v4.0 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=438381,ta oficialní 6.1 počeštit jde ale jsou tam nějaké chyby má ale nové radio co řeší problémy se signalém.
panoramixxxx (34)|25.10.2008 10:36
ja jsem ji taky zkusil a oproti R1 je to pro me slaby, uz jsem myslel ze to povali na 3D a ono to je stejny jako R1 stim ze nefunguji odkazy na album, javu atd ..vyber klavesnic jsem stejna jako ve WM6, takze pro me nevyhovujici porad a vsechno ovladat stylusem..kdyz tak muzem doporesit tady https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=28573
spike_ce4you (70)|4.9.2010 16:58
thx