Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: TomTom hlasy

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Zdravim nadšence. Mám taký problémek. Rozchodil jsem na HTC Kaiser TyTn II TomToma, ten přiložený sice fungoval, ale nechtělo se mi platit mapy. takže jsem přetahal z Mia A701 všechny složky týkající se TT6 a komplet mapy i voices. Na Miu to funguje bez problémů, ale na HTC mi to hlásí, že nemám žádné hlasy(tedy krom aj). A dál mě trápí nastavení dat. Stáhl jsem si CAB inst pro všechy operátory, ale při pokusu o připojení mi to nahlásí, že je chyba spojení. Předem děkuji za pomoc PS: HTC mám jen 2 dny

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od cricri
    ale nechtělo se mi platit mapy
    Dovolil bych si upozornit na pravidla pro diskutující
    Kód:
    Zapomeňte na warez. Ve všech diskuzních fórech je přísně zakázáno poptávat či nabízet warez, vkládat nelegální software ve formě souborů či jen odkazovat na stránky, kde se nelegální obsah vyskytuje.
    stejně jako na upozornění nad oknem, kam jsi psal svůj příspěvek.
    Kód:
    DŮLEŽITÉ - WAREZ! Přátelé, poslední dobou se tu rozmáhá nešvar nazvaný WAREZ. Nehodlám nikoho přesvědčovat, přemlouvat nebo jinak svádět na tu "správnou cestu", každý ať si dělá, co uzná za vhodné a co mu svědomí dovolí. ALE! Na tomto serveru se prostě warez nebude veřejně ani nabízet, ani poptávat, ani měnit, ani se nebude vášnivě diskutovat o tom, že warez je vlastně v pohodě. Ne, warez je na ce4you prostě tabu. Pokud s tím má někdo problém, je mi líto, ale je to pouze jeho problém. Děkuji za pochopení.

Podobná témata

1. TomTom české hlasy
    Od Maxinoha_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 65
    Poslední příspěvek: 23-11-2009, 22:47
  2. Nové hlasy
    Od LOOX 710 v sekci TomTom
    Reakcí: 46
    Poslední příspěvek: 24-07-2008, 20:31
  3. Hlasy Tom tom
    Od MrViki v sekci TomTom
    Reakcí: 4