Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

bt klávesnice

Munky (1)|11.2.2008 22:23
Ke svému E-ten X500+ jsem si vyhlédl bt klávesnici http://mobile.itek.cz/prislusenstvi-k-mt-ostatni/AZ00142-Bluetooth-klavesnice-Freedom-Universal Když jsem hledal na stránkách výrobce kompatibilitu,přesně tento přístroj jsem nenašel.Podle mého nejbližší je X800.Má taky WM 6 jako moje pětistovka.. Bude mi tato klávesnice běhat ? Popřípadě prosím o doporučení nějaké jiné. A po připojení to funguje se všemi aplikacemi nebo musí být klávesnice aplikací podporována ? Děkuji předem[EMAIL=][/EMAIL]
MeeVal (71)|12.2.2008 12:47
Zdravím....
Tuto klávesnici mám a jsem s ní spokojen. Na mém x500+ běhá bezvadně a funguje snad se všemi aplikacemi. Já s ní hraji DOOM a KRAlly. Nejsou s ní žádné problémy a vydrží opravdu dlouho. Pokud bude potřeba, tak pomohu se spojením klávesnice+PDA. Mě to trvalo hodinu, než jsem našel správný ovladač, zapnul češtinu atd...
Eldat (2)|5.3.2008 22:32
MeeVale, přesně toto potřebuji. Mám ji novou a ani se nespáruje s X500+. Poslal jsem Ti sz.
MeeVal (71)|6.3.2008 19:22
No abych nemusel posílat každému zvlášť driver, dávám ho sem
proč to tam nenacházíte je důsledkem toho, že freedominput.com předělali stránky, tak je tam teď trošku větší zmatek než byl.... S tímto ovladačem, co jsem přiložil, mi to běhá úplně v pohodě...
Jak říkám, rád poradím....
jirin_ce4you (6)|4.4.2008 16:00
Ciao,

mam nejakou sanci sprovoznit klavesnici, kdyz nemam kod, co je napsanej na Quickstart Guide? Koupil ji z druhe ruky a nic takovyho nemam...
jirin_ce4you (6)|5.4.2008 09:11
Podarilo se mi klavesnici zparovat a pouzit pomoci jakyhosi pruvodce BT zarizenimi (WM6). Takze ji muzu pouzivat na psani, ale zdaleka nefunguji vsechny klavesy (spis jen pismenka, kruzory, enter a win). A hlavne zadne Fn+, takze zatim moc spokojenej nejsem. Nemluve o cestine.
MeeVal (71)|6.4.2008 12:16
A to jsi nenainstaloval ten ovladač? Bez ovladače nemáš přístup ke všem funkcím... Pokud to jenom spáruješ přes BT tak máš přístupné pouze základní klávesy....