Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Upgrade firmware na Asus My Pal 696 - pripadne reinstalacia stavajuceho firmware

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Zdravim vsetkych.

Vo svete PDA som dost novacik, takze mi prepacte, a popripade ma aj poucte, ak sa pytam na nieco co je tabu, alebo co jednoducho nejde... Dakujem.

Mam prakticky jeden problem.
    Na moj A696 som si nainstaloval spustu programov (samozrejme freeware z ce4you.cz :-). Momentalne sa system chova dost pomaly a mam problem aj s odinstalaciou a aj instalaciou nejakych programov (konkretne MS Framework).

Je nejaky sposob ako by som si mohol "preinstalovat" moj firmware? Ked si stiahnem stary firmware zo stranky asusu (30720) tak mi to vyhodi, ze tento firmawre uz mam a nepreinstaluje mi ho. Alebo musim jedine upgradovat na novy firmware (V03.0735.00)?

Dakujem
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Zdravim vsetkych....

Tak so si poriadne pozrel manual a objavil som "hard reset" to factory defaults... A ten moj problem vyriesil...

Takze tak... Nabuduce uz si dam vacsi pozor

Dik
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. ASUS P526 a nový cz firmware 6.1.14
    Od Jarda Lukas v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-02-2008, 12:27
  2. Asus P535 a aktualizacia Firmware??
    Od kevin19_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-04-2007, 11:51