Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM5 (MDA Compact II) Neustále lodování v Today Screen

Wolfer_CZ (1)|10.2.2008 22:02
Po tom co jsem si nainstaloval pr aplikací do tohoto přístroje (konkrétně Spb Mobile Shell, Phone Suit a Pocket Plus; WisBar 3 Advance, SKtools pár her) se mi najednou na obrazovce Dnes neustále něco nahrává.. prostě občas asi po 3 veřinách naskočí loading, pak znova po 3 vteřinách a tak to jde dokola, ale když z obrazovky vyjedu tak to zase jede v pohodě.. horší je že se díky tomu na obrazovce prakticky nemůžu pohybovat, protože při těch opakujících lnahráváních čehosi MDA zamrzává. Zkoušel jsem i vypnout WisBar, nebo jednotlivé Spb programy a nebo je odstranit z obraovky Dnes, ale prostě nic nepomáhá, prostě to skoro vždy po chvíli začne zase něco loadovat a já už fakt nevím, jak se toho zbavit.
mi38k (205)|10.2.2008 22:09
Mno, tak bych to viděl na hard reset a potom potupně instalovat aplikace, dokud nezjistíš, čím to bylo.
LVesely_ce4you (6)|24.10.2008 19:53
Podobnej problém jsem už řešil, připadá mi, že některej z těch SW se někdy blbě nainstaluje a opravdu nezbývá nic jiného než HR :-(
Když se mi to jedno povedlo, udělal jsem si zálohu registrů a když pak musím udělat HR, prostě to jen obnovím a jedu :-)
Doporučuji totéž - pak není problém.
Je ale fakt, že dnes už ho používám spíš jen jako zálohu, pořídil jsem si HTC Tuoch Pro a zatím bez jedinýho problému.