Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Náhradní baterie a GPS

Eteňák (68)|10.2.2008 19:33
Chtěl bych se zeptat na dvě otázky :
1.- Zkušenost uživatelů o kolik se zvýší pohotovostní doba při použití vysokokapacitní baterie 2500 mAh u X 500, nebo X 700
2. - Možná zvláštní ale : Pokud jsem v terénu (např. les bez dostupnosti PC,) a při používání GPS vyčerpám úplně baterii, vyměním za záložní. Tímto jednáním předpokládám udělám HR a dojde k instalaci jako při prvním zapnutí po zakoupení.Po tomto provedu obnovení backup (SPB). - Uvede se vše do původního stavu včetně programů, které jsem odinstaloval a jiné např. SPB nainstaloval ???
A nebo jsem úplně vedle ? Ještě jsem to nezažil / neřešil ani nezkoušel nanečisto:sarcastic:
..... Dříve jsem užíval standardní mobil s GPS a po vyčerpání energie jsem prostě normálně vyměnil baterii a pokračoval dál :yes:
Poraďte prosím ;)
Panot (569)|10.2.2008 20:49
[QUOTE="Eteňák"]Chtěl bych se zeptat na dvě otázky :
1.- Zkušenost uživatelů o kolik se zvýší pohotovostní doba při použití vysokokapacitní baterie 2500 mAh u X 500, nebo X 700
2. - Možná zvláštní ale : Pokud jsem v terénu (např. les bez dostupnosti PC,) a při používání GPS vyčerpám úplně baterii, vyměním za záložní. Tímto jednáním předpokládám udělám HR a dojde k instalaci jako při prvním zapnutí po zakoupení.Po tomto provedu obnovení backup (SPB). - Uvede se vše do původního stavu včetně programů, které jsem odinstaloval a jiné např. SPB nainstaloval ???
A nebo jsem úplně vedle ? Ještě jsem to nezažil / neřešil ani nezkoušel nanečisto:sarcastic:
..... Dříve jsem užíval standardní mobil s GPS a po vyčerpání energie jsem prostě normálně vyměnil baterii a pokračoval dál :yes:
Poraďte prosím ;) [/QUOTE]

Podle jednoduchých propočtů by se s tvou baterií měla doba pohotovostního režimu prodloužit o další 2/3 výdrže původní baterie. Vyndáním baterie a vložením jiné uděláš jen soft reset, tedy restart zařízení a ne hard reset, takže klídek.
Eteňák (68)|10.2.2008 21:02
To jo počítat umím ale není číslo nad osobní zkušenost.:D
A to s výměnou baterie a SR mě moc těší, na to, že jsem uživatelem již půl roku - byl jsem teda vedle jak ta jedle:?
Díky moc:yes: Už jsem klidnej;)