Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Náhradní baterie a GPS

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Chtěl bych se zeptat na dvě otázky :
    1.- Zkušenost uživatelů o kolik se zvýší pohotovostní doba při použití vysokokapacitní baterie 2500 mAh u X 500, nebo X 700
    2. - Možná zvláštní ale : Pokud jsem v terénu (např. les bez dostupnosti PC,) a při používání GPS vyčerpám úplně baterii, vyměním za záložní. Tímto jednáním předpokládám udělám HR a dojde k instalaci jako při prvním zapnutí po zakoupení.Po tomto provedu obnovení backup (SPB). - Uvede se vše do původního stavu včetně programů, které jsem odinstaloval a jiné např. SPB nainstaloval ???
    A nebo jsem úplně vedle ? Ještě jsem to nezažil / neřešil ani nezkoušel nanečisto:sarcastic:
    ..... Dříve jsem užíval standardní mobil s GPS a po vyčerpání energie jsem prostě normálně vyměnil baterii a pokračoval dál :yes:
    Poraďte prosím
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Eteňák
    Chtěl bych se zeptat na dvě otázky :
    1.- Zkušenost uživatelů o kolik se zvýší pohotovostní doba při použití vysokokapacitní baterie 2500 mAh u X 500, nebo X 700
    2. - Možná zvláštní ale : Pokud jsem v terénu (např. les bez dostupnosti PC,) a při používání GPS vyčerpám úplně baterii, vyměním za záložní. Tímto jednáním předpokládám udělám HR a dojde k instalaci jako při prvním zapnutí po zakoupení.Po tomto provedu obnovení backup (SPB). - Uvede se vše do původního stavu včetně programů, které jsem odinstaloval a jiné např. SPB nainstaloval ???
    A nebo jsem úplně vedle ? Ještě jsem to nezažil / neřešil ani nezkoušel nanečisto:sarcastic:
    ..... Dříve jsem užíval standardní mobil s GPS a po vyčerpání energie jsem prostě normálně vyměnil baterii a pokračoval dál :yes:
    Poraďte prosím
    Podle jednoduchých propočtů by se s tvou baterií měla doba pohotovostního režimu prodloužit o další 2/3 výdrže původní baterie. Vyndáním baterie a vložením jiné uděláš jen soft reset, tedy restart zařízení a ne hard reset, takže klídek.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

To jo počítat umím ale není číslo nad osobní zkušenost.
    A to s výměnou baterie a SR mě moc těší, na to, že jsem uživatelem již půl roku - byl jsem teda vedle jak ta jedle:?
    Díky moc:yes: Už jsem klidnej

Podobná témata

1. nahradni baterie pro n560
    Od Tom07 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 24-01-2007, 19:46
  2. náhradní baterie & n560
    Od Drolan_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-12-2006, 10:58
  3. Náhradní baterie na N30