Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Certifikaty CSOB a PocketPC

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Fakt super navod, super clanek. To je to, co mi moc chybelo. Kdyz jsm byl delsi dobu mimo net a potreboval jsem zjistit pohyby na uctu, musel jsem to resit pres GSM banking a to hrozne stve, kdyz ma clovek u sebe takovou masinku a musi platit SMS zpravy..

Tak diky, funguje na prvni pokus....
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Vyzkoušel jsem přístup na stránky pasivního internet bankingu CSOB a zadávání příkazů prostřednictvím sms klíče. Na PIE jsem se do aplikace nedostal-po přihlášení se objeví stránka s hlášením čekám na odpověď z banky a potom se již nic neděje. Na net front 3.1. se sice do aplikace dostanu, ale když chci provádět operace objeví se hláška "AS ERROR: IB24_AS_VERIFY_SIGN-invalid argument" a vyhodi to z aplikace. Takze pasivni internetbanking u CSOB zrejme vyuzivat nelze. Zkouseno na MDA II. s windows mobile 2003 phone edition.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Zdravím
    zaujal ma tento návod na hamebanking CSOB. Mam taky problem, nemam totiz HomeBanking, ale aktivny InternetBanking 24 a ten potrebuje k chodu kartu. No na cestach by bolo lepsie si pripojit na mj Acer citacku kariet a vybavit v banke to , co sa bezne da len za PC. koumaci , myslite , ze to pojde nejak vyuzit ?
    Za napady vopred vdaka .

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

K internetbankingu CSOB ctecku nepotrebujes. Jsou dve moznosti:
    1. tvou zminovana ctecka
    2. Tzv. SMS klíč. Pomoci SMS ti přijde na mobil jedinecny kod, ktery zadas pri typovani platby a odesles do banky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

a jde se na stranky csob dostat s PIE a napsat prikaz a poslat si sms a naspat ho a autorizovat ho?

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. certifikaty
    Od jozor v sekci OmniaPRO B7610
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-02-2012, 07:01
  2. Certifikáty WM6
    Od Skijumper v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-06-2009, 20:10
  3. Certifikaty