Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: mioP560

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Nevíte někdo,kde najdu u mia P560 mac adr.,abych mohl uvést do provozu wifi přes router.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

To by mě taky zajímalo, ale chytlo se mi to na wifi router hned a bez problémů, i když třeba dvě placky co tam mám připojený musej mít povolenou MAC.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Aby jsi viděl MAC adresu,musíš mít zapnutou WIFI,potom start-nastavení-připojení-WLAN tool-o produktu.Ale doma jsem to řešil tak že jsem vypnul filtrování adres,přihlásil se ,a pak ji v routeru přidal k povoleným,a znovu zapnul fitrování.Jinak ta cesta platí pro MIO 550,ale pro 560 asi nebude moc velký rozdíl.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od radek2
    Aby jsi viděl MAC adresu,musíš mít zapnutou WIFI,potom start-nastavení-připojení-WLAN tool-o produktu.Ale doma jsem to řešil tak že jsem vypnul filtrování adres,přihlásil se ,a pak ji v routeru přidal k povoleným,a znovu zapnul fitrování.Jinak ta cesta platí pro MIO 550,ale pro 560 asi nebude moc velký rozdíl.
    To co píšeš je pěkné, ale nenašel jsem to - v nastavení a připojení je bezdrátová siť, potom Síťové adaptéry, tak vybereš CSR UniFi Adapter a tam si jen můžeš vybrat zda používat IP přidělenou serverem nebo Používat určenou IP. O MAC nic.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

V 550 je v nastavení - záložka připojení - potom ikona WLAN Tool - pak záložka o produktu a tam to je.Pokud to má 560ka jinak ,tak bych se mohl až v pátek podívat u kolegy co ji má.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

OK, to bys byl hodnej, předem díky.