Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BUDÍČEK...

Sorak_ce4you (16)|17.5.2004 18:10
Zdravim,
Kdysi jsem pouzíval svuj F-S LooX 600 jako budik. Nevim cimpak se to stalo, ale kdyz si dnes nastavim treba v kalendari upominku nebo nastavim budik, tak se mi proste neprobudi a dana udalost se zobrazi, az si looxe zapnu (coz na pripomenuti je k nicemu). Nevite nekdo napr o programu na buzeni pomoci mp3? Mam ppc 2002.

Dekuji za odpovedi.
Sorak
jiri.cech (151)|17.5.2004 18:44
Mám PPC2003 a také jsem už mockrát zaspal.
Ideální by byla úplně triviální aplikace - budík přes celou obrazovku, červenou ručičkou pohybovat stylusem.
Ráno vypnout kursorem dolů, opakované buzení po 5min kursorem nahoru.

Neví někdo o něčem takovém ?
ipf (2136)|17.5.2004 18:49
Na MDAII existuje podobný problém. Když se večer vypne mobil vypínačem, ráno se budík neozve. Řešením je nevypínat ho ručně, ale nechat ho vypnout se po nastavené době. Zkuste nechat cihlu usnout automaticky, jestli to pomůže.
jiri.cech (151)|17.5.2004 18:55
No já mám právě MDAII a jako budík který nebudí za téměř 20tis. nic moc.
Ještě že tam jsou nějaké funkční věci ... :)
PavelR. (2184)|17.5.2004 19:06
[QUOTE="ipf"]Na MDAII existuje podobný problém.[/QUOTE]

... je to problém většiny WM2003 zařízení; nicméně např. v ROM 1.10 iPAQu 2210 se již tento problém nevyskytuje (více viz bug list zde).

PavelR.
Wuffi (1599)|17.5.2004 19:10
A nevyskytuje se ani u DataPhone I ROM 4.01.16... Budi me kazdy den...
Sorak_ce4you (16)|17.5.2004 19:12
Ted jsem zkousel aplikaci WolfClock, ktera je na ppc2003, ale jede mi i na 2002. U teto se mi loox sice zapne, ale nezacne hrat hudba. Kombinovat s necim jinym se mi to nechce. No necham to otevrene a budu delat pokusy, kdyby nahodou nekdo vedel ...
Wuffi (1599)|17.5.2004 20:04
u WolfClocku mam ten problem ze se aplikace spusti ale misto hrani hudby se zobrazi hlaska ze se nepodarilo spustit aplikaci (zajimave, kdyz je spustena)... Jsi na tom podobne?
Bud_Bundy (116)|28.5.2004 09:24
Mě to funguje naprosto bez problémů. Ať večer vypnu DPII ručně nebo se vypne samo, ať je v kolebce nebo volně, tak mě ráno vzbudí bez problémů.
reditel_ce4you (206)|28.5.2004 10:09
[QUOTE="Bud"]Mě to funguje naprosto bez problémů. Ať večer vypnu DPII ručně nebo se vypne samo, ať je v kolebce nebo volně, tak mě ráno vzbudí bez problémů.[/QUOTE]

Me take budi muj DP II. bez problemu i pri vypnuti...
Šeba_oldd (1184)|28.5.2004 14:55
Nebudí, protože od té doby co ho mám - nespím.:((
Vážně....funguje mi úplně stejně jak napsal ředitel. :yes:
dyndy (159)|28.5.2004 16:07
Mě budil, ale v pondělí mě přišel z opravy (udělali mu vyplach) a už si ráno ani nevrzne. Zvláštní je, že připomínky schůzek a úkolů jdou. Já si myslel,že to řídí jeden ponocný - no asi ne.;)
null (0)|28.5.2004 18:24
[QUOTE="reditel"][QUOTE="Bud"]Mě to funguje naprosto bez problémů. Ať večer vypnu DPII ručně nebo se vypne samo, ať je v kolebce nebo volně, tak mě ráno vzbudí bez problémů.[/QUOTE]

Me take budi muj DP II. bez problemu i pri vypnuti...[/QUOTE]
Me taky budi bez problemu pkud nekoho ne tak doporucuju Spb Time:D
Wuffi (1599)|28.5.2004 19:02
Jojo to je spravna volba... Me normalni budicek budil vpohode ale pak jsem objevil WolfClock a libilo se mi ze umi prehravat .MOD soubory, bohuzel nejede jak ma. Spb Time je super a v dalsi verzi by uz snad krome MP3 mel umet .MOD, .OGG, .WMA :D
reditel_ce4you (206)|28.5.2004 20:25
[QUOTE="Wuffi"]Jojo to je spravna volba... Me normalni budicek budil vpohode ale pak jsem objevil WolfClock a libilo se mi ze umi prehravat .MOD soubory, bohuzel nejede jak ma. Spb Time je super a v dalsi verzi by uz snad krome MP3 mel umet .MOD, .OGG, .WMA :D [/QUOTE]


Ja nemam dobre zkusenosti s SPB time. Normalni budik me budi v pohode. SPB TIME, ale az po zapnuti pristroje...to je spatny. Jo a take hraje s max. hlasitosti a nejde to zmenit :( Mam DP II.
eXEden_ce4you (811)|28.5.2004 20:29
[QUOTE="reditel"]Ja nemam dobre zkusenosti s SPB time. Normalni budik me budi v pohode. SPB TIME, ale az po zapnuti pristroje...to je spatny. Jo a take hraje s max. hlasitosti a nejde to zmenit :( Mam DP II.[/QUOTE]
Není pravda, že Spb Time umí budit až po zapnutí přístroje ... pokud se nechá přístroj vypnout samovolně, fungují budíky spolehlivě. Oni to píšou i na záložce Alarms v Settings a je to chyba některých WM2003 zařízení ;) A ta hlasitost jde změnit ... má 3 úrovně: Běžnou, Maximální a Zesilující ... ovšem ta maximální je pro masochisty :D Počkej si na pondělní recenzi ;) :D :cool:
Wuffi (1599)|28.5.2004 20:30
Hm a nehlasilo to treba pri instalaci neco? Mas to v RAM nebo na karte? To ze se zarizeni nezapne bude asi chyba notifikaci:( Kdyztak to zkus odinstalovat, pripadne odstranit klice co to ulozilo do registru a nainstalovat znovu.
reditel_ce4you (206)|29.5.2004 00:02
[QUOTE="eXEden"][QUOTE="reditel"]Ja nemam dobre zkusenosti s SPB time. Normalni budik me budi v pohode. SPB TIME, ale az po zapnuti pristroje...to je spatny. Jo a take hraje s max. hlasitosti a nejde to zmenit :( Mam DP II.[/QUOTE]
Není pravda, že Spb Time umí budit až po zapnutí přístroje ... pokud se nechá přístroj vypnout samovolně, fungují budíky spolehlivě. Oni to píšou i na záložce Alarms v Settings a je to chyba některých WM2003 zařízení ;) A ta hlasitost jde změnit ... má 3 úrovně: Běžnou, Maximální a Zesilující ... ovšem ta maximální je pro masochisty :D Počkej si na pondělní recenzi ;) :D :cool: [/QUOTE]


mam DPII. a hlasitost menit vubec nejde. At nastavim normal nebo increase porad to hraje na maximum. :( Jinak instalaci jsem zkousel jak na kartu, tak i do storage a se stejnym vysledkem. Budik se zkratka nezapne. Zajimave je ze standardni budik funguje jak ma. Podle mne to vyresi jeden z pristich upgradu...
Bud_Bundy (116)|1.6.2004 09:46
[QUOTE="eXEden"][QUOTE="reditel"]Ja nemam dobre zkusenosti s SPB time. Normalni budik me budi v pohode. SPB TIME, ale az po zapnuti pristroje...to je spatny. Jo a take hraje s max. hlasitosti a nejde to zmenit :( Mam DP II.[/QUOTE]
Není pravda, že Spb Time umí budit až po zapnutí přístroje ... pokud se nechá přístroj vypnout samovolně, fungují budíky spolehlivě. Oni to píšou i na záložce Alarms v Settings a je to chyba některých WM2003 zařízení ;) A ta hlasitost jde změnit ... má 3 úrovně: Běžnou, Maximální a Zesilující ... ovšem ta maximální je pro masochisty :D Počkej si na pondělní recenzi ;) :D :cool: [/QUOTE]
Problém ale je, že když mám nainstalovaný SPB Time, tak se mi přestane DPII samovolně vypínat.
Wuffi (1599)|1.6.2004 09:57
Kdy se to presne deje? Nespousti se treba ten "sporic obrazovky"...?