Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Opravená Čeština a Slovenčina pre SPB Weather

KarhU (11)|9.2.2008 06:04
Opravil jsem asi 30 chyb v Českém překladu SPB Weather, opravenou verzi si můžete stáhnout zde. Změny si můžete prohlédnout na přiloženém obrázku. Pokud chcete abych opravil chyby v překladu jiných aplikací od SPB napište to sem nebo na oficiální fórum SPB.



Preložil som rozhranie SPB Weather do Slovenčiny. Súbor si môžete stiahnuť z oficiálneho fóra SPB.

Súbor treba nakopírovať do priečinka, kam ste nainštalovali SPB Weather (štandardne Program files/Spb Weather).

Ak máte komentáre k prekladu, alebo chcete aby som do slovenčiny preložil viacero aplikácií od SPB, napíšte to sem, alebo na SPB Club Forum. Ďakujem.

Náhled změn:
Zdenek Malinsky (9781)|9.2.2008 10:09
Jen taková drobnost.....možná se pletu, jsem již ze školy nějaký ten pátek (a sobotu), ale není zkratka pro sekundu s? .....rychlost v m/s
KarhU (11)|10.2.2008 08:03
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Jen taková drobnost.....možná se pletu, jsem již ze školy nějaký ten pátek (a sobotu), ale není zkratka pro sekundu s? .....rychlost v m/s[/QUOTE]

Samozřejmě máte pravdu. Již je to opraveno v obou verzích (České i Slovenské). Ďekuji za připomínku.
troiac (2)|24.3.2013 19:59
nakopiroval som ten subor tam ale slovencina mi neide co robim zle?
Zdenek Malinsky (9781)|25.3.2013 05:13
Podívej se na datum, ev.č.verze.