Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Opravená Čeština a Slovenčina pre SPB Weather

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Opravil jsem asi 30 chyb v Českém překladu SPB Weather, opravenou verzi si můžete stáhnout zde. Změny si můžete prohlédnout na přiloženém obrázku. Pokud chcete abych opravil chyby v překladu jiných aplikací od SPB napište to sem nebo na oficiální fórum SPB.

Preložil som rozhranie SPB Weather do Slovenčiny. Súbor si môžete stiahnuť z oficiálneho fóra SPB.

Súbor treba nakopírovať do priečinka, kam ste nainštalovali SPB Weather (štandardne Program files/Spb Weather).

Ak máte komentáre k prekladu, alebo chcete aby som do slovenčiny preložil viacero aplikácií od SPB, napíšte to sem, alebo na SPB Club Forum. Ďakujem.

Náhled změn:
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jen taková drobnost.....možná se pletu, jsem již ze školy nějaký ten pátek (a sobotu), ale není zkratka pro sekundu s? .....rychlost v m/s

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Jen taková drobnost.....možná se pletu, jsem již ze školy nějaký ten pátek (a sobotu), ale není zkratka pro sekundu s? .....rychlost v m/s
    Samozřejmě máte pravdu. Již je to opraveno v obou verzích (České i Slovenské). Ďekuji za připomínku.

Nováček
    Registrace
    Mar 2013

nakopiroval som ten subor tam ale slovencina mi neide co robim zle?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Podívej se na datum, ev.č.verze.