Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 12 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 178

Téma: Vaříme ROM pro X500

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od HelaPC
    Jeste jsem tam neinstaloval nic.
    S tou kartou to začíná být jasný. Mám jednu z prvních microSD karet a prostě nechodí s tímhle ovladačem. Zkusil jsem dvě novější obyčejné microSD 2GB a naběhnou nahnet. Moje karta zase funguje v telefonu Nokia 6300. Ještě zkusím u kamaráda ve Variu s WM6.
    To mě těší, žes to rozběhal. Taky jsem provedl nějaké testy s jinýma kartama a běhaj normálně v pohodě. Takže jsme se včera trápili zbytečně, holt stará karta.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Mám drobný problém s Bluetooth. Mám spárovaný sluchátko Nokia BH-200. Pokud snim uteču z dosahu a vratim se k telefonu už se samo nespáruje. Musím v Headset Partnershup kliknout naikonu sluchátka, přestože je tam zaškrtnutý a tváří se jako spárovaný.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od HelaPC
    Mám drobný problém s Bluetooth. Mám spárovaný sluchátko Nokia BH-200. Pokud snim uteču z dosahu a vratim se k telefonu už se samo nespáruje. Musím v Headset Partnershup kliknout naikonu sluchátka, přestože je tam zaškrtnutý a tváří se jako spárovaný.
    Bluetooth není v ROM nijak upravován, takže je původní a problém bude asi jinde. Já osobně ho nepoužívám, takže ani neporadím. Bohužel.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Plánované změny a opravy v ROM :

- Zbavil jsem se otravného "Turn on wifi"
    - Wireless manager je teď skrytý pod ikonou "E"
    - Smazal jsem ikonu Wireless manager z pravého dolního rohu
    - Ve složce Start/settings/connection se teď objevila zbrusu nová ikona Wireless manageru
    - Nová hezčí kalkulačka
    - Nový task manager v pravém dolním rohu (lze ho smazat a znovu nainstalovat dle potřeby ze seznamu aplikací k obnovení. Po smazání vám zůstane dolní linka prázdná.
    - Opraven bug, který zobrazoval staré a neplatné názvy sítí operátorů. Teď je např. T-Mobile místo Paegas

Právě testuji finální verzii a vypadá to, že všechno chodí dobře :yes:

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

kde sa da tato posledna verzia stiahnut?

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

Tipoval bych odkaz na prvni strane tophoto vlakna, ale radsi pockej na vyjadreni Panota.

To Panot: jsi fakt borec ze jsi se do toho pustil, vidim ze to nejni tak jednoduche - hlavne potom ta podpora tem kdo si to stahli a nainstalovali... Zatim hraju mrtveho brouka - stahuju, ale neinstaluju. Tak nejak vyckavam az te lidi "donuti" pospravovat chyby i ve vecech ktere nepouzivas... To donuceni ber s velkou rezervou...
    Jsi snad prvni co pustil upravenou X500 do sveta... :yes: :yes: :yes: a to nejen ENG mutaci.

Uz sem si rikal ze se do X500 nikdo nepusti, bo uz celkem jde o staricke zelezo. Ale X500 ma potencial a komu nevadi absence WGA musi ji proste mit
    Uz se tesim na X500 @ WM6.1
    CauVec, Milos.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

To je totiž přesně ono. Když nikdo nevařil, tak jsem začal sám . Poslední verze je na první straně tohoto vlákna. Je to poznat podle datumu. Ta starší ROM má míň možností a oprav a tak nemá cenu jí tam nechávat ke stažení. Mám problém, že mám jen jednu X500 a na každý test jí musím flashnout. Prostě uděláš nějakou úpravu a tak to musíš zkusit. Bohužel je pak problém, že se na mě nikdo nedovolá . To jen trochu na vysvětlenou ze zákulisí kuchyně.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

Jestli chces, poslu Ti: http://www.gsmarena.com/mitsubishi_trium_aria-60.php . Baterka puvodni, cca 2 dny. Na svou dobu dobry telefon ;-) Samo odblokovany a s nabijeckou.
    Az nekdy v budoucnu dovaris, poslel mi ji zpatky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Stehnak
    Jestli chces, poslu Ti: http://www.gsmarena.com/mitsubishi_trium_aria-60.php . Baterka puvodni, cca 2 dny. Na svou dobu dobry telefon ;-) Samo odblokovany a s nabijeckou.
    Az nekdy v budoucnu dovaris, poslel mi ji zpatky
    To je skoro to, co hledám . Akorát jsme si kvůli tomu nepořizovat PDA a hodlám ho používat .

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

Takze?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Stehnak
    Takze?
    Takže si zatím flashni tu poslední uvolněnou ROM a pokud mě napadnou nějaké další úpravy, tak se do nich pustím i tak . Je to ale taky závislý na časových možnostech.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

OK. Zatim dik a cau.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

chystam se taky nahrat tuhle rom, ale potrebuji vedet jestli pote funguje gps informace u foceni. mam ted cistou rom a v te to bohUzel nejde. dik

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od thimlicek
    chystam se taky nahrat tuhle rom, ale potrebuji vedet jestli pote funguje gps informace u foceni. mam ted cistou rom a v te to bohUzel nejde. dik
    To ti nepovím, neboť v této oblasti nejsou provedeny žádné změny a ani jsem to nezkoušel. Myslím ale, že by to chodit mělo. Nastav si u foťáku JPG+EXIF a pak už jen čekej na signál a foť

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

No prave ze bez tech etenackych programu to ulozi poze nazev pristroje,blesk a typ snimace a po informacich z gps ani vidu..... Jenze ja mam uplne cistou rom.

Strana 3 z 12 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Vaříme si ROM
    Od xaries v sekci HD2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-11-2010, 00:09
  2. Vaříme si ROM
    Od xaries v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 10:46
  3. Vaříme ROM pro M700+hotová lighted ROM