Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nastavení Edge u hw6915 s T-Mobile

svenhassel (75)|8.2.2008 15:32
Dobrý den,

již delší dobu reším problém jak nastavit na IPAQ 6915 edge u operátora T-mobile. U operátora je služba samozřejmě aktivována. Jen nevím jak ji nastavit na samotném zařízení. Vždy jsme měl samostatné PDA a teď v tom mám malinký guláš. Děkuji za jakékoliv rady, tipy nebo návody :) :D
Saman_ce4you (1451)|8.2.2008 15:39
V sekci HTC Pocket PC jsou vyveseny topicy s configuracnima CABama pro jednotlive opreratory. Melo by to fungovat i tobe..
svenhassel (75)|8.2.2008 15:41
[QUOTE="Saman"]V sekci HTC Pocket PC jsou vyveseny topicy s configuracnima CABama pro jednotlive opreratory. Melo by to fungovat i tobe..[/QUOTE]

Okey zkusím se na to podívat a nebude vadit že to je na HTC? Nerad bych si tam něco pokazil, sice si provedu zálohu Sunnysoft Backup managerem ale i tak. Děkuju za radu :)

Update.:

Lol jenže to je jen pro předplacené karty :( a já mam Twistku :( Takže nicc smolík :(
Zdenek Malinsky (9781)|8.2.2008 16:57
Twist je predplacena karta.
svenhassel (75)|8.2.2008 17:25
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Twist je predplacena karta.[/QUOTE]


Twist karta pokud se nepletu by měla být označována karta, která není předplacená. Každopádně si normálně dobíjím kredit, jen jsem si možná spletl název.
Saman_ce4you (1451)|8.2.2008 17:34
Mas bud pausal nebo predplacenou kartu. Proc se Ttwist oznacuje jako predplacena karta je snad zrejmy..
svenhassel (75)|8.2.2008 18:27
[QUOTE="Saman"]Mas bud pausal nebo predplacenou kartu. Proc se Ttwist oznacuje jako predplacena karta je snad zrejmy..[/QUOTE]


Jo no :D Jsem se do toho zamotal, ale to neřeší daný problém