Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 78

Téma: Aktualizace ROM na verzi 1.72.00WWE, Radio 1.12.00, ExtROM 1.72.104 na DATAPHONE2

Guest

bylo by dobry pokud ji nekdo ma at ji sem da na stahnuti
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od jiri.cech
    Prosím pěkně - poslali vám někomu tu češtinu 3382 ?
    Jestli jo, prosím o její zaslání na jiri.cech@cs24.cz - díky moc.
    ... ozvi se přímo ke zdroji tj. support@moravia-consulting.com. Nejsem si jist, zda by autoři byli rádi, že se bez jejich vědomí povaluje lokalizační SW jinde než na jejich vlastních stránkách. Samozřejmě budeš potřebovat sériové číslo, které je vyžadaváno k instalaci LEngu. Pokud máš MDA2 tak se obávám, že 3382 build stejně nenaistaluješ neboť sériové číslo nemáš (mají jej ale majitelé MDA1, EP1 i EP2). U MDA2 není z toho důvodu, že CAB soubor češtiny z Extended_ROM zařízení MDA2 (tj. loc_full.cab i loc_lite.cab) nelze nainstalovat nikam jinam než na T-mobile MDA2 neboť je IMEI protected (tedy pokud se nezmění IMEI zařízení na nějaké z řady T-mobilu vymezené pro MDA2) a SN není tudíž potřeba.

PavelR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Hm, ne že by mě tedy tvoje zpráva potěšila ... :disgusted:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od jiri.cech
    Hm, ne že by mě tedy tvoje zpráva potěšila ... :disgusted:
    ... jak jsem již psal dříve, co se týká MDA2 tak žádné velké rozdíli mezi verzí (resp. vůbec žádné), mezi verzí, která je nyní v Extended_ROM (3243) a buildem 3382 není. Jediný update pro lokalizaci je dostupný na stránkach T-mobilu.

Pokud potřebuješ LEng nainstalovat na jiné zařízení, ke kterému se lokalizace od MC taky dodávala (viz tvoje SZ), tak si můžeš build 3382 vyžádat a k instalaci použít sériové číslo, které tvůj kolega dostal

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Už existuje oficiální 1.72? NOT FOR SALE se objevuje s každým obrázkem? To by mě velmi neuspokojilo :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Po téměř tří denním nonstop připojení k www.ce4you.cz se mi povedlo to co mám napsáno dole.Čeština s 3382 chodí perfektně (lze otevřít i bezdrátový modém) ZA TO VŠE VÁM VELKÝ DÍK.
    Jen jako vždy mám několik doplňujících dotazů.
    ...jinak pro zajimavost telefoni cast je tak 2x rychlejsi u 1.72
    1)Podle čeho a jak se to pozná na základě čeho soudíš.
    2)Pokud jsem měl nainstalováno radio room k verzi 1.60.50, tak jak jsem ji stáh ukazoval můj baterypack dobití na 4hodiny, teď se to zase vrátilo na tři hodiny.V každém případě, baterie vydrží déle než u verze s kterou mi to prodal Eurotel. Čím to je, co na to má vliv. Podotýkám, že jsem z ms_vyházel vše o čem jsem se dočet, že vyházet jde, čiže jsem pokusně instaloval asi 5 souborů.(Zdlouhavá metoda pokus omyl-obrnil jsem se velkou trpělivostí) Vařit a znovu instalovat jsem začal až po té. Myslím, že tam nemám nic zbytečného???
    3)Pokud tkz. uvařím room a nacpu do ní maximum programu a aplikací, které používám, odlehčím tím nějak dalšímu chodu a paměti MDA nebo se to dělá jen kvůli hard resetu, abych nemusel instalovat vše znovu?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Zkoušel jsem si vyžádat build 3382, ale po dvou emailech (asi protože mám MDA 2?) se se mnou přestali bavit. Nemáte někdo ten build 3382 a nebyli by jste ochotni ho poslat na adresu OLSEED.UNCOVICE@seznam.cz? Moc děkuju.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od HELEKAL PETR
    Zkoušel jsem si vyžádat build 3382, ale po dvou emailech (asi protože mám MDA 2?) se se mnou přestali bavit. Nemáte někdo ten build 3382 a nebyli by jste ochotni ho poslat na adresu OLSEED.UNCOVICE@seznam.cz? Moc děkuju.
    ... v případě MDA2, jenž má lokalizaci v Extended_ROM budete opravdu muset počkat na CAB, který se dělá na základě požadavků T-mobilu ... s tím se opravdu nedá nic dělat ... U ostatních, kteří se ozvou i s platným SN, by opravdu neměl být problém (tedy apsoň doufám neboť již za MC nevystupuji) ...

PavelR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

A co Windows Mobile 2003 second edition, nebude tam nějaká taková úprava pro možnost flashe nebo jiných podobných úprav?ops:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Pomóóóc !!! Omylom som spustil inštaláciu ROM 1.72 a MDAčko mi ostalo v servis móde .pokúšam sa ho znova spustiť ale ostáva stále v servis móde čo mám robiť? Ak spustím znova inštaláciu po chvíli vypíše:ERROR:100 MODEL ID ERROR a vedľa napíše 3-N-PH-PH-PH . Pomôžte! (túto verziu ROM som mal nainštalovanú a išlo to v pohode až to tejto osudovej chyby.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..pokud jde se vracet z 1.72.00 na 1.60.00 bez toho abych snížil i verzi rádia z 1.72.00 na nížší,lze tedy snížit i bez toho abych snížil verzi ExtROM? Jako že z toho co teď mam,viz muj podpis dole bych snížil jen verzi ROM na 1.60.00,a zbytek bych nechal jak je? Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od xp
    ..pokud jde se vracet z 1.72.00 na 1.60.00 bez toho abych snížil i verzi rádia z 1.72.00 na nížší,lze tedy snížit i bez toho abych snížil verzi ExtROM? Jako že z toho co teď mam,viz muj podpis dole bych snížil jen verzi ROM na 1.60.00,a zbytek bych nechal jak je? Díky
    Záleží, který ze tří souborů bude danou chvíli ( spuštění flashování ) v adresáři. Ten který tam bude, tak ta oblast ROM se bude flashovat ( aktualizovat ).
    Osobně vyzkoušeno. Viz můj podpis. ( Radio nejnovější, ostatní ROM starší - z důvodů bezproblémové češtiny! )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..A JEŠTĚ MNE NAPADLO,JAK A KDE SEŽENU TU ČEŠTINU A T-MOBILE NASTAVENÍ,JEŽ BUDU DÁVAT DO eXTrom? ASI JSEM NEDÁVAL POZOR,ALE NEVIM JAK NA TO..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..takže jestli to chápu dobře,když chci rádio a ext rom ty 1.72,a rom chci 1.60,proste si ted fleshnu mdacko nejakou 1.60.00 rom,a v instalačním souboru nechám jen NK.nbf,ostatní smažu a normálně se to flešne bez problémů? A s konfigurací co teď mam,všechno 1.72.. výsledkem bude rom1.60.00 extrom 1.72 a radio 1.72 ??? díky za odpověď,jestli mi to potvrdíš,jdu na to!!!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od xp
    ..takže jestli to chápu dobře,když chci rádio a ext rom ty 1.72,a rom chci 1.60,proste si ted fleshnu mdacko nejakou 1.60.00 rom,a v instalačním souboru nechám jen NK.nbf,ostatní smažu a normálně se to flešne bez problémů? A s konfigurací co teď mam,všechno 1.72.. výsledkem bude rom1.60.00 extrom 1.72 a radio 1.72 ??? díky za odpověď,jestli mi to potvrdíš,jdu na to!!!
    Já to dělal přesně obráceně.
    Nejdříve jsem si tam flashnul celou 1.72 ( všechny 3 ROM ). A pak provedl flash verze 1.60 bez souboru "radio_.nbf" a upravenou nb_.nbf.
    Držím :yes:

Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 17-10-2004, 20:16
  2. Reakcí: 52
    Poslední příspěvek: 12-06-2004, 13:10
  3. Reakcí: 39
    Poslední příspěvek: 04-06-2004, 10:55
  4. Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 23-04-2004, 07:22