Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 78

Téma: Aktualizace ROM na verzi 1.72.00WWE, Radio 1.12.00, ExtROM 1.72.104 na DATAPHONE2

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od jiri.cech
    A pro jaké zařízení byla 3382 prosím pěkně určena, pokud to počeští i telefonní část?
    O jiné cihličce než XDAI-II a MDA I-II s telefonem v našich končinách zatím nevím ....
    ... jednotlivé buildy ve většině případů obsahují zdrojové soubory pro více PDA. Konkrétně u 3382 je to i MDA2/EP2 - tj. proto je PE část přeložena.

PavelR.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... půl roku snad ne. Já v MC nepracuji teprve od 1.3.2004, což je dva a půl měsíce Navíc se Eurotel DataPhone prodává "teprve" 5 měsíců a nějaký ten týden (tj. začal se prodávat v W51/2003).
    Já měl na mysli, dobu ( toho půl roku ) od kdy jsem toto zařízení koupil a né od kdy u nich nepracuješ.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od JirkaP.
    Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... půl roku snad ne. Já v MC nepracuji teprve od 1.3.2004, což je dva a půl měsíce Navíc se Eurotel DataPhone prodává "teprve" 5 měsíců a nějaký ten týden (tj. začal se prodávat v W51/2003).
    Já měl na mysli, dobu ( toho půl roku ) od kdy jsem toto zařízení koupil a né od kdy u nich nepracuješ.
    ... aha

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Jewelsoft
    Mam build 3243, vsechno zapnuto a cestina je vsude.Ani po vypnuti radia se nic spatneho nedeje a jde normalne zapnout. Dnes jsem upnul na 1.72.
    Abych upřesnil dotaz.

Opravdu máš následující volby napsané česky, tak jak je uvdeno níže ???

- telefon - nástroje - volby - služby - Identifikace volajícího

nebo

- nastavení - systém - zámek - Zamknout tlačítka kromě Vyp. / Zap.

nebo pokud klikneš na značku signálu GSM telefonu v horní řadě na TODAY máš napsáno :
    Pouze PDA

bez znaku % ( procent ) a podobně ??

Jedná se především o ty konce voleb : Identifikace volajícího a Zamknout tlačítka kromě Vyp. / Zap

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od JirkaP.

Abych upřesnil dotaz.

Opravdu máš následující volby napsané česky, tak jak je uvdeno níže ???

- telefon - nástroje - volby - služby - Identifikace volajícího

nebo

- nastavení - systém - zámek - Zamknout tlačítka kromě Vyp. / Zap.

nebo pokud klikneš na značku signálu GSM telefonu v horní řadě na TODAY máš napsáno :
    Pouze PDA

bez znaku % ( procent ) a podobně ??

Jedná se především o ty konce voleb : Identifikace volajícího a Zamknout tlačítka kromě Vyp. / Zap
    Vsechno tak jak ma byt, az na tento problem (sem zjistil ted). Po kliknuti na nastaveni telefonu se cesky hlasi "Vysilaci cast neni pripravena. Pockejte 15 sekund a zkuste operaci opakovat", ale po vypnuti prekladu prostredi mi pise to samy avsak englicky. Bozi problemek, jdu laborovat.:?: :

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Vsechno tak jak ma byt, az na tento problem (sem zjistil ted). Po kliknuti na nastaveni telefonu se cesky hlasi "Vysilaci cast neni pripravena. Pockejte 15 sekund a zkuste operaci opakovat", ale po vypnuti prekladu prostredi mi pise to samy avsak englicky. Bozi problemek, jdu laborovat.:?: :
    Něco podobného se mi včara při laborování s touto novou verzí ROM povedlo taky ( už se mi nepodařilo nahodit GSM část PDA ), a nakonec mi tohoto pomohl až HardReset.

Takže ani ta Tvoje verze češtiny, asi nebude ta pravá ořechová pro tuto verzi ROMky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Ale jinak vsechno jde, radio funguje, jen nejde nastavit telefon, ale to mi nejak nevadi. Pokud nenajdu nic jineho, zustanu u 1.72. No uvidime

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Ale jinak vsechno jde, radio funguje, jen nejde nastavit telefon, ale to mi nejak nevadi. Pokud nenajdu nic jineho, zustanu u 1.72. No uvidime
    Takže, Ti to asi neodesílá Tvoje číslo ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Kucíí změnilo vám to ID zařízení nebo nikoliv ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Cislo mi to vysila (overeno) a jestli se mi zmenilo ID nevim, nem netusim jaky jsem mel predtim.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Cislo mi to vysila (overeno) a jestli se mi zmenilo ID nevim, nem netusim jaky jsem mel predtim.
    Jestli má MDA2/DATAPHONE2 nějaké speciální ID nevím, ale žádné flashování co jsem to teď prováděl, včetně flashe na tuto verzi 1.72 mi nezměnilo IME ( a to jsem těch flashů provedl hodně ).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Cislo mi to vysila (overeno) ...
    Zajímavé já mám vždy po HardResetu nastaveno v Identifikaci - Telefoní číslo NEZOBRAZOVAT.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

JirkoP, ale ja po hard resetu provedu obnovu kompletniho nastaveni z SD (SpriteBackup Premium).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

JirkoP, ale ja po hard resetu provedu obnovu kompletniho nastaveni z SD (SpriteBackup Premium).
    Tak to jó...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od seba
    Pokud ale opravdu chceš mít to poslední co je dostupné, klidně se zkus ozvat znovu a požádej o build 3382 (klidně i s odvolávkou na moji maličkost). Pokud si dobře vzpomínám 3382 je poslední "můj" build, který jsem s úspěchem provozoval na ROM 1.60 a to i přesto, že tato aktualizace byla dělána kvůli jinému PDA.
    Můžete tady napsat jak jste to vyřídili, aby jsme tam nevolali všichni?
    Prosím pěkně - poslali vám někomu tu češtinu 3382 ?
    Jestli jo, prosím o její zaslání na jiri.cech@cs24.cz - díky moc.

Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 61
    Poslední příspěvek: 17-10-2004, 19:16
  2. Reakcí: 52
    Poslední příspěvek: 12-06-2004, 12:10
  3. Reakcí: 39
    Poslední příspěvek: 04-06-2004, 09:55
  4. Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 23-04-2004, 06:22
  5. Postup aktualizace ROM na verzi 1.60.36 , Radio 1.10.00 na DATAPHONE2