Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

přiřazení - nová sms - ke klávese SMS

petula.71 (57)|8.2.2008 12:37
ahoj všem, potřeboval bych poradit ještě s jednou věcí, jestli někdo ví. Mám MDA vario III a chtěl bych si přiřadit na některou z kláves a nebo možná přímo na klávesu pro sms, novou smsku. Abych byl hned v okně psaní nové smsky. Nechce se mi pokaždé absolvovat postup dvaceti :? kliknutí než se k ní dostanu. U programů vím že stačí překopírovat zástupce do patřičné složky a pak se v nabídce objeví, ale tady netuším. Díky
Čiko_ce4you (78)|8.2.2008 19:26
Tady mas soubor, kterej hod do slozky Windows na zarizeni, udelej soft reset a pak by melo jit priradit k nejake klavese vytvoreni nove SMS, tak jak pozadujes.
sikula05 (272)|9.2.2008 00:19
Zdravím,opravdu se ten soubor dává do složky Windows?Já ho i po softresetu v menu buttons nevidím-resp.počítám,že se jmenuje stejně jako ten exe soubor.Ale po spuštění v tom adresáři funguje.Obecně:z jakého adresáře se načítají ti zástupci v menu Buttons?Děkuji
condys_ce4you (103)|9.2.2008 10:02
SOUBOR SI MŮŽEŠ NAKOPÍROVAT KAM CHCEŠ . JEN SI UDĚLEJ ZÁSTUPCE DO WINDOWS - PROGRAMY . PAK HO UŽ UVIDÍŠ V NASTAVENÍ TLAČÍTEK . PAK UŽ JEN VYBRAT TLAČÍTKO POD KTERÝM HO CHCEŠ MÍT A JE HOTOVO .


NEPIŠTE CELÝ NADPIS NEBO TEXT KAPITÁLKAMI. Jednak je to neslušné (v psané formě to znamená velký důraz nebo křik) a pak se to také špatně čte. viz admin
Čiko_ce4you (78)|9.2.2008 11:32
Zkopirujes soubor do Windows, a pak treba pres SoftkeyChanger, KeySwop nebo Advanced config od Schapse se pak da normalne pridelit k nejake klavese. Vec se da resit jeste instalaci programu HTC Action screen. Ten si pak klasicky v menu Buttons priradis treba k leve klavese. Po stisknute leve klavesy ti vyjede nabidka, jestli chces vytvorit novou sms nebo novou MMS nebo novej ukol atd.Program je tusim jen a pouze v EN. Pokud nee, tak me opravte.
Manik_007_ce4you (0)|9.2.2008 18:43
Predtim, nez zacnu instalovat vselijaky utilitky, ten jednoduchy trik s tou klavesou na Novou SMS funguje. Ale ... nevite co je u HTC TyTN Button 1 a 2? Ostatni mi funguji, ale na nich mam dulezite fce (fotak, kom. manazer, hlasove vytaceni), vsak na te prvni pod koleckem mam start nabidku, ktera je tam zbytecna (a naopak bych ji chtel na stisknuti kolecka) ... tyto tlacitka vubec netusim, kde se definuji.

Dekuji predem
petula.71 (57)|9.2.2008 19:49
Takže děkuji za radu, nastavil jsem si vše dle svých představ. Jen napíši ještě pár postřehů po krátkém laborování. 1. Není nutné vytvářet zástupce, ale je možno do příslušných složek přesunout rovnou onen prográmek. 2. Pokud se umístí do adresáře windows tak bude možno funkci nové sms přiřadit k jakékoliv softvesové klávese a pokud se přesune do windows/po spuštění/programy, tak se objeví v nabídce hardverových kláves. 3. softreset nebyl nutný,,u mě.