Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Plna komunikacia PPC a MT

psto (58)|7.2.2008 23:31
Nazdar ludia chcel by som sa spytat ci neposnete niaky software na ako je nepriklad na videu
http://youtube.com/watch?v=ELANGsiaq5M
teda
mam x51v a chcem aby cezz bluetooth som mohol mat telefon v ppc teda aby som ho ma l niekde v ruksaku alebo vo vrecku a vobec ho nevitahoval ,..voalal cez axim posielal sms ,..internet ,.. diki
natom videi vola ces telefon asi v strede
mareka_ce4you (150)|8.2.2008 01:17
taky jsem se po něčem takovy scháněl, ale bez úspěchu.
To co používá on je Bluetooth dialer.
mareka_ce4you (150)|8.2.2008 08:43
A neni to na tom videu tak, že on přes pda vytočí to číslo a pak tam mám handsfree do auta pro ten mobil?
mareka_ce4you (150)|8.2.2008 09:14
[QUOTE="mareka"]A neni to na tom videu tak, že on přes pda vytočí to číslo a pak tam má handsfree do auta pro ten mobil?[/QUOTE]
Docent (1234)|8.2.2008 09:22
To psto: Zkus si ten podpis ještě trochu rozvinout, ať ti dostatečně závidíme, třeba PC, procesor, HDD, paměť... Není ti ani trošku blbý, že máš podpis několikanásobně delší než vlastní příspěvek :sarcastic: ?
Peter2005 (18)|8.2.2008 19:18
SMARTGSM spojí PPC s MT cez Bluetooth alebo Infra. Mám len N520 bez Bluetooth preto viem len posielať SMS z PPC cez INFRA a viem len točiť číslo z PPC ale hovor prejde na MT. Skúšte to zapojiť cez Blue, asi to funguje volanie z PPC. Ten program bol vytvorený pre WM03 ale bezproblémovo funguje na WM5 u mňa. niekde na pda4x.com je link na stiahnutie.:))