Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

AnexTek SP-230

Pavel Koza (4761)|17.5.2004 17:20
Pratele, na 95% budu mit zitra v ruce tento nadherny kousek Pocket PC zarizeni. Jelikoz bych rad konecne vyresil otazku, jestli za problemy s GSM/GPRS muze HTC, nebo Microsoft, budu rad, pokud mi pomuzete zarizeni dukladne otestovat.

V idealnim pripade bych rad slysel neco vse smyslu "udelej to, to, a potom to, a zkus vytocit cislo - to na MDA II nejde". Proste nejak vysvetlit staremu iPAQari, kde vas s MDA II tlaci bota. Jestli vsechno dopadne tak, jak doufam, budu mit na testovani hodne casu:)
null (0)|17.5.2004 19:52
Nevypada spatne az na tu antenu :oops:
hrtak_ce4you (314)|17.5.2004 21:18
vypada to hezky, skoda ze nema bluetoot a mozna i jen 64MB Ram... 96MB vidim dnes jako minimum... a jeste CF karty :)) ....

No ale- vi se, kolik to bude stat? Prodej v CR?
Pavel Koza (4761)|19.5.2004 08:21
Taaak, uz ho mam 12 hodin a provedl jsem prvni test. Bohuzel vysledek je... spatny. Zkusil jsem zavolat na zarizeni ve chvili, kdy stahuji data pres GPRS, a v telefonu se mi ozvalo: "Uzivatel, ktereho volate, ma v tuto chvili vypnuty telefon"...:no: Zkouseno nekolikrat, pokud prestanu stahovat, je to v pohode, pokud stahuji, mam smulu...

Mam pocit, ze MDA II dela to same, nebo si to pletu?:no:
Wuffi (1599)|19.5.2004 09:14
Hm mno nevim jak u jinych zarizeni, ale u MDA/DataPhone I je to myslim otazka radiove casti, respektive FW. S originalnim FW co tam byl mi to delalo to co rikas, po upgradu na verzi 4.21 (podotykam u DataPhone I - nezkousej to u toho zarizeni co mas!) uz se mi lidi dovolaji i kdyz datuju.:yes:
pares (10)|20.5.2004 00:54
na jakým Operačním systému to běží ...(Anextek)
Pavel Koza (4761)|20.5.2004 07:11
[QUOTE="pares"]na jakým Operačním systému to běží ...(Anextek)[/QUOTE]

Windows Mobile 2003 for Pocket PC Phone edition
pares (10)|20.5.2004 11:29
Strašně moc by mě zajímalo srovnání Anexteku a mda2 ....ale určitě má navrch mdačko
RStein (2012)|24.5.2004 14:28
[QUOTE="Pavel Koza"]Taaak, uz ho mam 12 hodin a provedl jsem prvni test. Bohuzel vysledek je... spatny. Zkusil jsem zavolat na zarizeni ve chvili, kdy stahuji data pres GPRS, a v telefonu se mi ozvalo: "Uzivatel, ktereho volate, ma v tuto chvili vypnuty telefon"...:no: Zkouseno nekolikrat, pokud prestanu stahovat, je to v pohode, pokud stahuji, mam smulu...

Mam pocit, ze MDA II dela to same, nebo si to pletu?:no: [/QUOTE]

Ano MDA II dela to same. Je to trochu problem. GSM standard pro GPRS definuje 3 tridy.

Trida C - telefon je pripojen k GSM siti NEBO k GPRS siti. Mezi sitemi je nutne manualne prepinat.
Trida B - vetsina dnesnich telefonu. Telefon zvlada praci v GSM siti (SMS, hovory) nebo GPRS. GPRS pripojeni je ale automaticky suspendovano v pripade hovoru nebo SMS. Tak pravi teorie, bohuzel GSM i GPRS jsou pomerne nezavisle site, ktere sdileji jen RAN (Radio Access Network). Obcas se stane (i na S55, nejen na MDA II), ze signalizace hovoru na telefon nedorazi, takze ucastnik se jevi jako nedostupny.
Trida C - Zadny takovy telefon v soucasnosti neznam. Trida C umoznuje paralelni nezavisle pripojeni k GPRS i GSM. Ideal:)