Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

artemis full úložiště

pepo096 (7)|7.2.2008 19:52
Ahoj, mam Artemisa a hadze mi hlasku full memory. celkom: 37,63MB, volno: 1,75MB. Okrem original programov mam doinstalovanu cestinu od sunnysoft, iGO a 2hry. Instaloval som na kartu 1GB.
Kde soudruzi udelali chybu? :(
Ďakujem
MilanSu (823)|7.2.2008 22:45
Na mám taky Artemise s 8 GB kartou a problém jsem nikdy nezaznamenal. Obecně postupuji tak, že aplikace které nejsou na today (jako navigace, kalkulačka ...) dávám na kartu, jelikož v "úložišti" se ukládají data ze synchronizace s Outlokem a pod. 1,75 Mb je asi dost málo,přeinstaluj něco na kartu, případně si kup větší, je to dnes otázka několika stokorun.
Případně doporučuji nějaký program na čištění (používám SKTools), který ti vymaže z různé temp soubory apod.
pepo096 (7)|7.2.2008 22:57
[QUOTE="MilanSu"]Na mám taky Artemise s 8 GB kartou a problém jsem nikdy nezaznamenal. Obecně postupuji tak, že aplikace které nejsou na today (jako navigace, kalkulačka ...) dávám na kartu, jelikož v "úložišti" se ukládají data ze synchronizace s Outlokem a pod. 1,75 Mb je asi dost málo,přeinstaluj něco na kartu, případně si kup větší, je to dnes otázka několika stokorun.
Případně doporučuji nějaký program na čištění (používám SKTools), který ti vymaže z různé temp soubory apod.
[/QUOTE]
...však práve, že všetky veci, čo som si ja inštaloval, som dával na kartu!
Ako zistím, čo mi zaberá najviac miesta?
Temp súbory sa dajú vymazať iba pomocou nejakého programu (napr. SKTools ako spomínaš)??
PhSnake (872)|7.2.2008 23:05
mozes vymazat aj rucne. len hladat vsetky foldre kde je bordel....
pepo096 (7)|9.2.2008 20:29
SKTools pomohlo, ďakujem. :D
terazky voľno: 19.56MB

P.S: aj tak nechápem, čo to spôsobilo toľko bordelu.
MilanSu (823)|9.2.2008 23:12
No ono i kdyz instalujes aplikaci na kartu, tak nektere stejne ukladaji do zarizeni (pokud se to nezmeni v nastaveni), treba IE apod., ruzne cookies .....