Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Skype z PDA přes pc

latom (8)|7.2.2008 12:53
Zdravím, chtěl bych se zeptat na radu, jak nastavit, aby mi skype v pda N560 šlo přes notebook,který je na wifi.
Vím, že skype jde přímo z notebooku nebo skype z pda, ale mám právě kombinaci problémů, které mě nutí na toto komplikované připojení. Internet mi už takto funguje, takže to není připojením, jen je otázka jak k tomu přenosu donutit skype. Nabízí mi totiž jen možnost wifi nebo 3G.
Dík za každou dobrou radu.
T.
Docent (1234)|7.2.2008 14:25
Nainstalovat Skype na notebook a koupit si k němu sluchátka s mikrofonem.
latom (8)|7.2.2008 14:52
[QUOTE="Docent"]Nainstalovat Skype na notebook a koupit si k němu sluchátka s mikrofonem.[/QUOTE]

Děkuji za radu, ale pokud kdyby jsi četl správně, tak vím o této možnosti, ale kombinace problémů, které tu nechci rozepisovat, mě nutí k té kombinaci, na jakou se ptám.
Docent (1234)|7.2.2008 15:08
Bohužel autoři Skype zřejmě nepředpokládali, že by někdo jejich program chtěl používat tímto způsobem, takže to, pokud vím, nejde.
Kubak_ce4you (17)|10.2.2008 12:51
Ahoj,
bez problémů funguje, když si do notebooku hodíš activesync a spojíš PDA s PC přes Bluetooth. Ten activesync ti pak bude sdílet připojení k netu do PDA.
Ve skypu sem si nastavil, aby využíval Wifi připojení a vše maká OK.
Mám teda C550.
Docent (1234)|11.2.2008 10:02
Zkus se podívat, jestli náááhodou nemáš na té C550 zapnuté WiFi a nejsi ve skutečnosti připojenej přes něj... Protože když nastavíš na Skype připojení přes WiFi a ono ho nenajde, tak to vyhodí chybovou hlášku, ale urkitě se to nebude připojovat přes Bluetooth na notebook ;) .
Kubak_ce4you (17)|11.2.2008 21:18
Ahoj,
určitě jedu přes ten modrozub. Když to mám připojené přes kabel, tak se mi skype nepřipojí a ještě mi vynadá, že nemá připojení, ale pokud se k počítači připojenej přes bluetooth, tak to jede v pohodě.
Docent (1234)|11.2.2008 23:32
Tak nevím, ale mně to napíše "Please note that a WiFi connection could not be found"...
Kubak_ce4you (17)|12.2.2008 07:06
Jenom pro info: mám ActiveSync 4.5 a v nastavení připojení mám zaškrtnutý všechny políčka + nastavený port pro modrozub.