Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Obcas se mi neda dovolat ani nechodi zpravy...

marq (31)|7.2.2008 10:10
Obcas se mi stane, ze i kdyz mi ukazatel signalu ukazuje maximum, tak jsem nedostupny a nechodi mi ani SMS. Zjistim to az kdyz volam ja a nemuzu se dovolat - musim restartovat pristroj, nekdy se pro zmenu pri odchozim hovoru pripojeni ke GSM siti vzpamatuje a prijdou mi zpravy o neprijatych hovorech...

Na HTC klubu je nejaky patch na tento problem pri zapnutem bluetooth ale rekl bych ze to s BT vubec nesouvisi.

V ostatnich diskuzich toto vidam jako pomerne casty problem s HTC zarizenimi, ted se mi to stalo 2x za 2 dny a docela me to rozciluje. Vim ze to bude SW zalezitost, ale nejak s tim nikdo nic nedela... Je to na reklamaci?

Nezpusobuje to nejaky sw od HTC? Nebo jsem sam? :)

Diky
mcquack_ce4you (40)|7.2.2008 10:41
Mne se to stava i u Qteku 8310. Hlavne pri rouamingu, ale obcas i v CZ.
Mozna to souvisi s operatorem.
Ja mam Vodafone - stara karta bez sim toolkitu.
marq (31)|7.2.2008 10:53
No presne - taky mam Vodafone - jen novou kartu i se SimToolKitem - kamarad s T-Mobilem problemy nehlasi... Tak ze by?
r.mrazik_ce4you (40)|7.2.2008 11:00
hm,mne to dela taky...hlavne zpravy...ty chodi pozde...volani docela jde. Jen kdyz mi volala kamaradka a zaroven mi pak volal kamos tak se automaticky vzalo a on nas slysel...ale ty zpravy me stvou....a jo,mam eurotel,tak fakt nevim...
Yttre (7)|7.2.2008 16:12
dej tam jinou Rom a budeš mít klid
Márty_oldd (14)|7.2.2008 17:48
Měljsem stejný problém (Artemis HTC 3300) po nahrátí oficielní rom s WM6 vše v pořádku.

Teď jsem nahrál Black and Blue rom a zatím se zdá taky v pořádku, uvidíme později...