Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: Vhodný program na čtení eKnih

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Farbe nie, ale pri ciernom podklade a vhodnom kontrastnom pisme nepotrebujes take podsvietenie - a to by uz asi mohlo mat vplyv. Aj ked cierna na pda nie je nikdy cierna

jedna debata na tu temu https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...ntrast-v-PRAXI
    Odpovídat lze po přihlášení

SWalker
    Guest

Tak jsem vyzkousel HaaliReader, i MoBiReader a u toho nejspis zustanu. Diky!

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od martinr
    Farbe nie, ale pri ciernom podklade a vhodnom kontrastnom pisme nepotrebujes take podsvietenie - a to by uz asi mohlo mat vplyv. Aj ked cierna na pda nie je nikdy cierna

jedna debata na tu temu https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...ntrast-v-PRAXI
    Kde se da na PPC nastavovat kontrast? :O

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

Mně nejvíc vyhovuje AlReader. Už jsem o něm psal tady.

Registrace
    Nov 2007

Mobi je vyborny a je free, nevim co vsichni porad vymyslyte

PS: Jeste se mi nestalo ze by zapomnel otevrenou knihu

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

CommanderZ :

Nie kontrast. Pri vhodnom KONTRASTNOM PISME nepotrebujes take podsvietenie - jas (napr.biele-zlte-zelene-cervene na ciernom podklade)

"Podle metodiky W3C lze za dostatečný kontrast písma považovat hodnotu 125 bodů pro rozdíl jasu (z rozmezí 0 až 255) a 500 bodů pro rozdíl barev (z rozmezí 0 až 765). Čím jsou tato čísla větší, tím je kontrast písma dané barevné kombinace větší a písmo je tudíž lépe čitelné."

KONTRAST PISMA

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak jsem od Haali readera presek k Alreader. (stahl jsem si beta verzi, ktera je v English) . Hlavni duvod prechodu byl, ze Alreader podporuje prechod na dalsi stranku pomoci doteku na obrazovku. (u haali readera se mi casto stalo, ze po doteku mi to oznacilo slovo a nabidlo copy/bookmark).

http://www.alreader.com/downloads/AlReader2.B0433.zip

(radeji jsem ho i prilozil, kdyby ho nahodou smazali - z ruskych stranek totiz uz smazany je)

Jedina vec, ktera mi na tom softu vadi, ze kazdy novy otevreny soubor se musi rucne prenastavit na spravne kodovani (ackoliv default je nastaveny dobre ). Ale je zajimave, ze kdyz ten soubor otevru znova, tak uz si to pamatuje, tak si rikam, ze to nekde v registrech musi mit ulozene. Nemate s tim nekdo praxi? Zda se da pro Alreadera nekde v registrech nastavit?

Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Na nejnovější verzi se dostaneš přes stránky Palm Book. Je tam verze pro PC, Pocket PC i WM. Problém s kódováním je jen u souborů pdb (palm doc). MS doc a další otvírá po prvním nastavení správně. Seženeš-li exe soubor není nutná instalace.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Nejnovejsi verze je jen rusky. Anglicka verze je pouze placena jako alreader+. Takze tato Beta, kterou jsem prilozil funguje v poho a nemusi se instalovat.

Ogy Ogy je offline
    Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od martinr
    usetrim ti pracu, stiahni si haali aj fontami Haali+fonty
    Kam ty fonty nahrat prosim te?

edit: tak problem neni ve fontech ale v *.txt mam tu 11 povidek co pise kamarad a 7 je v poradku a 4 nefunguje kuli ř.. nevim proc tohle jedno pismenko nevali jen v nekterych dokumentech, zahada :sarcastic:

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Čtení eKnih ve formátu DOC (Microsoft Word)
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci HD2
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-04-2010, 13:03
  2. program pro čtení e-books - hledám - HTC s740
    Od samad v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 11-03-2009, 01:18
  3. (H) Program na čteni souboru s příponou HLP
    Od Tech_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-04-2008, 14:08
  4. vhodný program pro PDA WM2003 - obchodní cestující