Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP 1940 a maximum SD karet

zewl (13)|5.2.2008 19:28
Zdravim
hledal jsem, ale konkretni kombinaci meho PDA a maximalni velikost SD, co do nej muzu "strcit" jsem nenasel. Koupil jsem SDHC, ale pak jsem zjistil, ze tam nejde, ale to uz je tady na foru stara pisnicka, skoda, ze jsem se nepodival driv, nez jsem koupil :sarcastic:

Upresnim tedy svuj dotaz: jakou maximalne velkou SD kartu muzu koupit do vyse uvedeneho PDA, aby mi to slapalo?

Diky moc za odpovedi.
Zdenek Malinsky (9781)|6.2.2008 13:46
U karet je to vždycky trošku sázka do loterie, proto se doporučuje při nákupu vyzkoušet, resp. u dobrého prodejce by neměl být problém v případě problémů či nefunkčnosti vyměnit.
kapu_ce4you (268)|6.2.2008 14:39
Doporučuji 2 gigovku existuje i 4 gigovka co by ti jela, ale špatně se schání. Možná májí náký ještě u nokie. Nesmí být SDHC!
zewl (13)|6.2.2008 15:19
Zdenek Malinsky: je to internetovy obchod, ale tam je moznost vraceni zbozi

kapu: uz jsem objednal Pretec HighSpeed SecureDigital 2GB, tak jsem zvedav. Jak jsem psal v prvnim prispevku, z SDHC jsem uz vyleceny ;) a 4GB SD jsem nechtel zas riskovat

Diky moc za reakce.
zewl (13)|7.2.2008 20:26
tak moje 2GB SD karta funiiii !
zewl (13)|22.1.2009 10:19
ted mam problem, ze jsem koupil SD 4GB kartu Transcend a PDA HP iPAQ 1940 mi ji nevidi. Uz jsem ji zkousel formatovat pres par programku, ale bez vysledku. V Windows XP normalne funguje, v PDA ne.

Upozornuji, ze karta NENI SDHC.
Dekuji za odpovedi.
zewl (13)|22.1.2009 10:35
Jeste me napadlo, jestli by mi nekdo napsal, kdo ma stejne PDA, ktery typ 4GB SD karty mu tam fungoval. Myslim znacku. Diky