Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E ten X 500 navigace a karta

petasek_ce4you (10)|5.2.2008 13:22
Zdravím porodí někdo jaká jde dát do tohoto přístroje pamětová karta?mam WM5 a 2gb a zkoušel jsem 8 a nenačetlo ji.
Dále mě zajíma jakou oužívate navigaci tu co jsem k tomu dostal ten Destinator mě nejde vygenerovat klíč 3 /3 nevim proč poradí někdo ?
Jak je s s navigatorm Tom Tom jde tam i bez modulu pujde mě ?
Děkuji za odpvědi
svoji_ce4you (4)|5.2.2008 14:36
ohledne karty - pohledej SDHC driver ...
k ostatnim take najdes info na foru - uz jsem k tomu videl par diskuzi ...
jirys (122)|5.2.2008 19:22
[QUOTE="petasek"]Zdravím porodí někdo jaká jde dát do tohoto přístroje pamětová karta?mam WM5 a 2gb a zkoušel jsem 8 a nenačetlo ji.
Dále mě zajíma jakou oužívate navigaci tu co jsem k tomu dostal ten Destinator mě nejde vygenerovat klíč 3 /3 nevim proč poradí někdo ?
Jak je s s navigatorm Tom Tom jde tam i bez modulu pujde mě ?
Děkuji za odpvědi [/QUOTE]

Pouzij TOMTOM NAVIGACI nebo IGO
thimlicek (89)|5.2.2008 19:46
Doporucuji TOMTOM jede mnohem lepe-jako video bez trhani a ma lepsi map.
Ohledne te DHC karty-nainstaluj si DHC patch ze stranky etenu
jirys (122)|5.2.2008 21:52
Zalezi kde jezdis ja pouzivam oba. TomTom je dobry , ale v zahranici jedine IGO .
petasek_ce4you (10)|5.2.2008 23:13
A zajíma mě jde Tom Tom na E tenu Glofish bez modulu???? Četl a slyšel jsem, že Tom Tom neumí pracovat ani navigovat s internim modulem co je na tom pravdy?Jinak přemýšlím o vyměně nebo prodaní a chtěl bych něco z Qwerty klavesnící jako má M 700 nebo tak něco co Vy nato?nebaví mě datlovat tužkou SMS
thimlicek (89)|6.2.2008 10:16
gps pracuje normalne jen TMC nejde, coz by ti stEjne u TT nepomohlo bez tmc pluginu.
Jinak ja jezdim jen holandsk, begii a nemecko a s Igo je jizda fakt hrozna. taha mne po cestach, ktere jeste nejsou a po cyklostezkach stejne jako destiNator. coz u TT se mi jeste nestalo, jelikoZ ma stezky vyznacene pro pesi a kolo ne jak konkurence vse jako cesty
petasek_ce4you (10)|7.2.2008 09:42
A dá se ktomu Glofish X 500 stahnout nějaká větší klavesnice při psani SMS mě se docela klepou ruce a než něco napíšu to doba mám tu jednu ale nejni česká nemá háčky poradíte někdo kde stahovat aplikace a programy pro ten to model
Děkuji Petas