Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vystup na mikrofon

sejra (115)|3.2.2008 10:16
Ahoj!
Delam veci okolo muziky a potreboval bych nahravat. Zajimam se o to, jestli je mozne vyrobit redukci na 2,5mm jack, kde by byl 3,5, ci 6mm vystup na velmi kvalitni mikrofon. Tim bych ziskal z meho mda jeste vytecny nahravaci pristroj.
Dekuji!
Zdenek Malinsky (9781)|3.2.2008 11:38
Ale pro mikrofon nepotřebujes výstup, ale vstup a MDAC má jen výstup na sluchátka. Nebo jak si to představuješ zapojit?
sejra (115)|9.2.2008 21:10
Nejaky multijack (treba jak se prodava redukce na Extusb - out, mic, usb)... tohle musi byt velmi podobne... Jenom co k cemu pripojit. Handsfree ma prece taky mikrofon, tak vrznout misto handsfree micu nejaky poradny a kvalitni.
PhSnake (872)|10.2.2008 11:32
Hej HF ma mic, v tom by som problem nevidel, v zasade by ti stacilo rozobrat HF a tam si namiesto default mic. prekablovat vystup na povedzme 3.5. Problem podla mna je v parametroch ad1 microfonu(v tom sa nevyznam, su tam nejake ohmy.....), je len mono, a so vzorkovacou frekvenciou zaznamu tiez vela nenarobis. Radsej si kup digitalny diktafon mozno je to lepsie a lacnejsie riesenie
sirandrew (210)|10.2.2008 18:58
Ten integrovany mikrofon je opravdu smejd.
Je delany na telefonovani, ne na profesionalni zaznam.
Navic je jen mono.
Weezy (1)|10.2.2008 19:13
V mono bych neviděl problém, vše se nahrává mono mikrofony.. Ale nevím jak to udělat, kdybys zjistil jak, určitě den návod. Taky bych to přivítal
sirandrew (210)|10.2.2008 20:02
Tak teoreticky by to nemel byt problem. Jsou 2 moznosti.

1) sehnat 4-polovy 2,5mm jack, zjistit na kolikatem pinu je mikrofon a na ten pak napajet 3,5mm jack nebo zrovna mikrofon.

2) rozebrat originalni sluchatka a bud rozebrat krabicku a misto toho mikrofonku pripajet jack/kvalitni mikrofon nebo rozriznout kablik a to stejne udelat na nem.