Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N520 - WM6 - po zapnuti zamrzava touchscreen

Zax_ce4you (222)|2.2.2008 22:02
Mam pomerne blby problem - kdyz vypnu pda kratkym stiskem power a zase jej zapnu, nefunguje mi touchscreen. HW tlacitka funguji normalne.
Po SR je vse v poradku.
Neni tu cirou nahodou nekdo, kdo by mi mohl pomoci? Skutecne me nebavi bat se vypinat pdacko, kvuli kazdemu odlozeni pdacka delat softreset... do hardresetu se mi moc nechce...
weszter (231)|3.2.2008 12:54
no nejdřív bych zkusil vyloučit, jestli to nedělá nějaká aplikace - udělej si kompletní zálohu celého pda (spbbackup nebo něco takového), pak bych udělal HR a zkusil to s čistým pda... pokud to bude dělat i po HR, navštiv servis :)
pokud to po HR bude fungovat správně, zkus obnovu ze zálohy. pokud to zas začne blbnout, instaluj postupně to cos tam měl a zkoušej. třeba přijdeš na to, co to dělá :)
Zax_ce4you (222)|3.2.2008 13:33
Tak jsem nakonec postupnou metodou vylucovaci (presouvani zastupcu ze slozky startup) zjistil, ze to dela aplikace ftouchflo, kterou jsem pouzival kvuli scrollovaci funkci - v jakekoliv aplikaci se dalo scrollovat ve stylu iphone (neco jako fsc panning, ale bez drzeni tlacitka).
Docela skoda, prislo mi to prakticke :(
weszter (231)|3.2.2008 21:06
skoro mi přijde lepší mít funkční dotykovou vrstvu ;) než jakýkoliv software :)
Zax_ce4you (222)|3.2.2008 22:27
To je pravda... soft uz nemam ve startup a problemy zmizely... jedina nevyhoda je, ze musim vytahovat stylus.