Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

vzorové nastavení ekvalizéru A701

Wilzn (14)|2.2.2008 21:20
Ahoj vespolek,
tak jsem konečně pořídil nová sluchátka (KossSpark Plug ;) ) a v pondělí snad dorazí i "ta" redukce. Teď se ale trápím s nastavením ekvalizéru v TCMP - pořád je tam moc basů (což by mi moc nevadilo), ale pořádný "cinkavý" výšky chybí... Poraďte please nějaké osvědčené nastavení ekvalizéru.
Díky předem, Petr
Zdenek Malinsky (9781)|2.2.2008 23:15
Všechno na nulu - tím se dá nejméně zkazit. Ale dej si to, jak se ti to bude líbit. Záleží na vkusu / nevkusu každého soudruha. ;)
Nechci ti brát radost a iluze, ale ta imitace ekvalizeru je tam spíš na parádu a jako prznič než jako vylepšovač zvuku. Když je ne vždy zcela vydařená nahrávka ještě zprzněna do komprimované MP3, co s tím, proboha, chceš ještě dělat? Kde nic není, nepomůže ani podprsenka z Tuzexu.:sarcastic:
JohnyZi_ce4you (13)|3.2.2008 14:38
z A701 žádným způsobem kloudný zvuk do sluchátek nedostaneš, dobré max. na sledování filmů, nemluvě o nízké hlasitosti, kterou sice můžeš pomocí ekvalizéru zvýšit ale na kvalitě to rozhodně nepřidá..suma sumárum mp3 přehrávač je pořád součástí povinné výbavy:sarcastic: ale někomu to stačí a pokud jde o ekvalizér tak mi lepší přišel v PocketMusic
Wilzn (14)|3.2.2008 16:33
Je mi jasný, že Mio není všemocné. Říkás ale PocketMusic, vyzkouším to...
Díky za tip