Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n30 + Motorola L7 - pripojeni k netu

santox (12)|2.2.2008 14:19
Mam takovy problém nejak se mi stále nedaří připojit se na pdacku na internet pres bluetooth moji motoroly L7. Zkousel jsem snad uz vsechno a proste to nejde. Neporadíte někdo? Podle článku na ce4you sem zkousel a nejde :(. Uz fakt nevím. Díky všem za rady
Zdenek Malinsky (9781)|2.2.2008 15:09
[QUOTE="santox"]Zkousel jsem snad uz vsechno a proste to nejde.[/QUOTE][CODE]Svůj problém popište maximálně podrobně, ať se prvních 10 příspěvků v diskuzi nemusí věnovat páčení doplňujících informací. Čím lépe svůj problém popíšete, tím větší šanci máte na rychlé a úspěšné řešení. Máte-li například problém s ActiveSync, napište nejen jeho verzi, ale i typ a verzi operačního systému na desktopu, typ a ROM verzi vašeho zařízení, způsob připojení, zda to někdy fungovalo nebo je problém od počátku, kdy a po jakém zásahu to fungovat přestalo a pak samozřejmě co nevíce nejpřesnějších chybových hlášek či kódů.[/CODE] viz Pravidla pro diskutující

Já už taky nevím :sarcastic: křišťálovou kouli, karty a kyvadélko jsem nechal v práci a kávu tu mám jen instantní.

Odpověď adekvátní otázce: ...máš to lozbitý :D
santox (12)|2.2.2008 15:18
Proste potrebuju od nekoho kdo ma motorolu a povedlo se mu to rozbehat poradit. Vse nastavim jak mam ale pak to napise nelze se z neznamych duvodu pripojit.