Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Acer n30 + Motorola L7 - pripojeni k netu

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Mam takovy problém nejak se mi stále nedaří připojit se na pdacku na internet pres bluetooth moji motoroly L7. Zkousel jsem snad uz vsechno a proste to nejde. Neporadíte někdo? Podle článku na ce4you sem zkousel a nejde . Uz fakt nevím. Díky všem za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od santox
    Zkousel jsem snad uz vsechno a proste to nejde.
    Kód:
    Svůj problém popište maximálně podrobně, ať se prvních 10 příspěvků v diskuzi nemusí věnovat páčení doplňujících informací. Čím lépe svůj problém popíšete, tím větší šanci máte na rychlé a úspěšné řešení. Máte-li například problém s ActiveSync, napište nejen jeho verzi, ale i typ a verzi operačního systému na desktopu, typ a ROM verzi vašeho zařízení, způsob připojení, zda to někdy fungovalo nebo je problém od počátku, kdy a po jakém zásahu to fungovat přestalo a pak samozřejmě co nevíce nejpřesnějších chybových hlášek či kódů.
    viz Pravidla pro diskutující

Já už taky nevím :sarcastic: křišťálovou kouli, karty a kyvadélko jsem nechal v práci a kávu tu mám jen instantní.

Odpověď adekvátní otázce: ...máš to lozbitý

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Proste potrebuju od nekoho kdo ma motorolu a povedlo se mu to rozbehat poradit. Vse nastavim jak mam ale pak to napise nelze se z neznamych duvodu pripojit.

Podobná témata

1. pripojeni k netu
    Od dbeer v sekci HD mini
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 20-10-2010, 16:48
  2. HTC Artemis, pripojeni k netu pres PC
    Od ziddd v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-02-2008, 19:20
  3. OT: Konfigurace pripojeni k netu na PC pres Vario
    Od vasco[CZ] v sekci Zbývající PPC