Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Databáze klientů (CRM) - Clients Manager

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Program pro jednoduchou správu zákazníků. Dovoluje uchovávat základní informace o klientech (adresy, fakturační údaje..), ke každému klientovi přiřazovat události (výsledky schůzek, osobní poznámky, řešené úlohy...), seznam provedených prací a odměn a finanční výdaje.

Původně jsem to programoval pro sebe, ale do budoucna mě napadlo že by se něco podobného mohlo hodit i někomu dalšímu. Přidělal jsem tedy něco jako "licenční číslo" - v současné verzi je časově omezený do konce února. Brzo vydám další verzi s nějakými úpravami ve které číslo obnovím.

1.2.2008 - Verze 0.5
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Ahoj,

v čem to děláš?
    Jak jsou uložena data? Jde mi o to aby šla stahovat do PC.

Kolega něco podobného hledá. Jde ale i o to aby to nepřestalo
    po stanoveném datu chodit... Bude další verze?

Díky

hpa hpa je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Pridavam se k prispevku kolegy - programek se jevi jako velmi zajimavy, ale pez PC conduitu se pro vetsi pocet klientu neda rozumne pouzit. Je desktopova cast v planu?

Diky za usili! :-)

hPa

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Mám radost že to alespoň někoho zaujalo .

Současná verze obsahuje několik malých chyb, takže nová verze bude někdy během příštího týdne. V současné sobě jsem zaneprázdněn jinými věcmi. Data jsou uložena pomocí SQLite, naprogramováno je to v C# a .NET, tudíž není ani problém desktopová verze (ono v podstatě stačí *.exe soubor který je v CABu a určený pro PPC spustit na PC, díky použitému jazyku a .NETu je to multiplatformní, ale je tam jedna věc která to nedovoluje takže při spuštění vyhodí neplatnou operaci).

Ovšem zůstává otázka jakým způsobem synchronizovat co nejlépe data PPC <=> PC. Musí tam být prostředník který zjistí co se kde přidalo, kde ubralo, editovalo - na programování takové věci si s C# a .NET asi nevystačím.

Podobná témata

1. TLS v mailovém klientu
    Od nucleolus v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 13-08-2009, 07:14
  2. Srovnání ICQ klientů pro PDA - článek na www.svethardware.cz
    Od xtonda_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 16-09-2008, 22:24
  3. databaze
    Od kluvi v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-12-2007, 12:35
  4. Free databáze (manager) pro VHS, DivX, DVD...?
    Od Peca_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 02-05-2006, 23:34
  5. Databáze CDB
    Od fala v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-10-2005, 15:57