Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: VB .NET - today screen plugin?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Zdravim,
    zajimalo by me, zda je mozne udelat ve VB .NET plugin pro obrazovku dnes. Pokud to je mozne, mohl by mi nekdo prosim hodit odkaz na nejaky sample (VS 2005)? Dik moc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

1) Kratka odpoved - ne.
    2) Delsi odpoved - muzete pouzite zobrazovaci kod v C++, ktery vyrenderuje napr. html poskytnute .NET aplikaci. Pamatujte, ze se jedna o nestabilni a nepodporovane reseni a sve uzivatele pripravte na zarivou budoucnost, kdy jejich zarizeni budou stale uzasne rychla, protoze se nevyhnou Hard Resetum, po kterem jejich zarizeni zbavite vseho nepotrebneho balastu.
    Ukazka je na MSDN
    http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms839442.aspx

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Do toho nejdu, zni to dost nebezpecne, navic v c++ jsem programoval maximalne jednoduche aplikace pro prikazovou radku ve windows...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Zax: Ten clanek si alespon prectete. C++ kod napsal autor za Vas - vy jen nasadite jeho knihovnu. Ale proste Today pluginy jsou dost zaludne sami o sobe a navic je kombinovat s .NET, jak je popsano v clanku, mi prijde dost hloupe...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Clanek jsem cetl, ale moc moudry z nej nejsem... na today se vrhnu az za par let, vidim, ze na to jeste nemam

Podobná témata

1. Calendar Today plugin
    Od j333x v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 21-06-2007, 23:03
  2. Mio Today PlugIn
    Od milan.smart_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 14-08-2006, 19:10
  3. Taks today plugin
    Od marfig v sekci Programy pro Pocket PC