Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Database Explorer - vytvořil eXEden

Jiří Pospíšil_ce4you (923)|16.5.2004 21:56
V sobotu jsem zjistil, že moc uživatelů nezná aplikaci DATABASE EXPLORER od eXEDena. Podle mne je to aplikace, která nesmí chybět na žádném PocketPC.

Vysvětlění : pomocí tohoto programu si stačí udělat zálohu KONTAKTU a pokud dojde HardResetu není problém provést opět tímto programem jejich obnovu.

Samozřejmě je nutno mít tento program a zálohu uloženou ve STORAGE nebo na SD kartě, případně v EXT-ROM ( já osobně mám program v EXT-ROM a soubor zálohy ve STORAGE ).
Já si ještě si dělám archivace i jiných databází. Některé programy ( např. PocketNDays) v těchto databází uchovávají svoje parametry nastavení.

Výhody : především rychlost obnovy kontaktů ( případně nastavení různých programů ) a není k tomu potřeba stolní PC. Znáte TY zákony.

PS: Dnešního dne mi eXEden vysvětlil a pomohl s tvorbou vlastních *.CAB souborů. Jedná se jen o základní zápisy do registrů a o jednoduché kopírování souborů. Ale mne to velice pomůže při takzvaném vaření ROM. Osobně si vytvořím jeden jediný soubor *.CAB ve kterém budu mít všechny zástupce programů a knihovny a ty se mi po spuštění tohoto programu nakopírují kam já budu chtít. Jinými slovy v souboru config.txt smažu všechny řádky s kopírováním a nahradím je jen jedním jediným souborem *.CAB.

Jinými slovy : Prostě paráda. :yes:

Ještě jednou DÍK. A píši i děkovný dopis řediteli.
Wuffi (1599)|16.5.2004 21:59
Kde to ma? Na tech svych strankach? Hned se tam mrkam :D
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|16.5.2004 22:12
Zatím se můžeš těšit,

sám eXEden napíše o tom velký článek. :)
Wuffi (1599)|16.5.2004 22:17
Proc bych se mel tesit? Uz jsem si to stahnul :D
null (0)|16.5.2004 22:19
a link na to ??? nebo tak neco ...........:))
Wuffi (1599)|16.5.2004 22:20
Hm eXeden to ma ZDE... :D
null (0)|16.5.2004 22:22
ok diky :D
eXEden_ce4you (811)|16.5.2004 22:31
No nevím, co říct :D Snad jenom, že určitě bude vývoj v nejbližších dnech pokračovat. Musí se nachystat pořádná multi-language verze a taky je potřeba trošku urychlit pomalý Microsoftí engine (např. jako v NDays) :) Na zoubek se podívám i dávkových exportům a importům, registraci exportních/importních souborů v systému a jejich automatické provedení na tapnutí na soubor v Exploreru... no a tak nějak :D

P.S.: článek už je hotov a zítra bude k dispozici

JirkoP já se budu červenat :oops:
Wuffi (1599)|16.5.2004 22:37
[QUOTE="eXEden"]JirkoP já se budu červenat :oops: [/QUOTE]

Mno myslim ze nemas proc se cervenat, chvala na Tvou hlavu padajici je zaslouzena :D
Jen tak dal! BTW... Dival jsi se uz na ten ForwardPass? Myslis ze by se z nej daly vytvaret/editovat databaze?

Diky moc!
eXEden_ce4you (811)|16.5.2004 22:39
[QUOTE="Wuffi"]Dival jsi se uz na ten ForwardPass? Myslis ze by se z nej daly vytvaret/editovat databaze?[/QUOTE]
Ještě ne a tak mi to připomíná, že to teď v posteli zkusím (místo cvakání na notebook za což je mi teď spíláno) a kdyžtak o tom napíšu taky nějakej článek ... rozhodně je to hodně muziky za žádný peníz a pro neprogramátory naprosto geniální věc :)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|16.5.2004 22:40
[QUOTE="Wuffi"]Hm eXeden to ma ZDE... :D [/QUOTE]

Já měl na mysli, to že eXEden napíše článek o převodu do *.CAB.

Ani ve snu mne nenapadlo, že by su tu našel ještě někdo, kdo neznal domovské stránky programů co vytvořil eXEden.
eXEden_ce4you (811)|16.5.2004 22:43
[QUOTE="JirkaP."]Ani ve snu mne nenapadlo, že by su tu našel ještě někdo, kdo neznal domovské stránky programů co vytvořil eXEden.[/QUOTE]
Moje přítelkyně je nezná :D Dneska pronesla: "...tos vytvořil jo? A to jsou ty blbosti kvůli kterým nespím..." :D :D :D
Wuffi (1599)|16.5.2004 22:44
[QUOTE="JirkaP."][QUOTE="Wuffi"]Hm eXeden to ma ZDE... :D [/QUOTE]

Já měl na mysli, to že eXEden napíše článek o převodu do *.CAB.

Ani ve snu mne nenapadlo, že by su tu našel ještě někdo, kdo neznal domovské stránky programů co vytvořil eXEden.[/QUOTE]

Mno a me zase ani ve snu nenapadlo ze si tu mou jednoduchou otazku nekdo vztahne k clanku misto ke stazeni souboru :D
Stranky samozrejme znam, jen jsem spise chodil na sekci o Pocket N Days a tohle nejak prehlednul :oops:
null (0)|16.5.2004 22:46
ale znam jeho stranky jen link v tom tematu chybel ;)
ipf (2136)|17.5.2004 00:20
[QUOTE="JirkaP."]V sobotu jsem zjistil, že moc uživatelů nezná aplikaci DATABASE EXPLORER [/QUOTE]

Já ji znám také :) :)) :D
eXEden_ce4you (811)|17.5.2004 06:50
[QUOTE="ipf"]Já ji znám také :) :)) :D [/QUOTE]
Jojo je to hard aplikace :D