Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Wifi cez Visual studio 2005

minac.jan (1)|1.2.2008 14:07
Pracuji na projekte kde vytvarim aplikaci pro zarizeni PDA pomoci VS 2005 v C# a potreboval
bych zapnou a vynout wiffi programove.
Stahul jsem a pridal knihovny OpenNETCF,ale
nevik jak dal na tuto aplikaci

Jednoducha aplikace:
Jednym tlacitkem zapnou a druhym vypnou, to je cele..
Doufam, ze mi pomuzete popripade aspon odporucite literaturu.
Prosim pomozte nekdo...

Dekuji Minac Jan

Ps: Pda ma Compact Framework 2.0 a bezi na nem WM 5
RStein (2012)|1.2.2008 16:26
Takze zrekapitulujme, co jste nam poskytl za informace:

1) Dokazete se prihlasit do konference a pred podanim prispevku na diskuzni forum spamovat na soukromych adresach.

2) Kdyz se vas prispevek tyka programovani, nedokazete ho dat do spravne sekce, ale pro jistotu ho v rozmezi nekolika dnu vlozite dvakrat do dvou nespravnych sekci.

3) Umite nainstalovat OpenNetCF, ale nedokazete si k nemu precist online dokumentaci, nebo popsat, co vam v .NET CF nefunguje. Podle popisu neumite asi ani pridat referenci na OpenNet CF...

4) Protoze aplikace, kterou chcete, je pro koncoveho uzivatele zcela k nicemu, predpokladam, ze jde o nejaky ukol do skoly. Misto toho, abyste sam nastudoval materialy, chcete, aby vam nekdo na stribrnem podnose dodal reseni. Pritom mate spoustu casu - kdybyste ho vyuzil a misto psani zoufaleckych prispevku studoval, dnes uz presne znate, jak funguji drivery ve WINDOWS, co je to Wireless Zero Config, NDIS, Intermediate driver apod.

5) A maly hint, abych vas jen nebuzeroval :) - kdyz chcete jen zapnout a vypnout wifi, podivejte se na API SetPowerRequirement. Je to sice nejstupidnejsi zpusob, jak wifi nastartovat a uspat, ale mozna vam bude stacit.

Je to opravdu neprijemne, ale znovu opakuji:

Chci ale zdůraznit, že v žádném případě už ode mě neobdržíte odpovědi na maily s technickými dotazy zaslané na moje soukromé emailové adresy. Hlavně poté, co jsem zredukoval počet svých příspěvků v odborných konferencích, začaly na moje adresy chodit maily, jejichž pisatelé ode mě chtěli rady z různých oblastí - od psaní severových ovládacích prvků přes webové služby k flashování MDA. Snažil jsem se na dotazy odpovědět a vždy jsem na konec mailu doplnil upozornění, že žádnou další radu takto přímo neposkytnu a žádal jsem každého, aby psal dále jen do konferencí, kde si jeho příspěvku může všimnout více lidí, kteří znají odpověď. Počet mailů ale stále rostl, a proto jsem se je rozhodl ignororovat, protože neznám žádný jiný účinný způsob, jak tazatele odradit. Snad moje rozhodnutí pochopíte, nejsem žádná soukromá poradna, ani nemíním suplovat support jiných firem.

Pobavilo mě, že pár nespokojených individuí mi napsalo, jak si dovoluji neodpovídat na jejich dotazy, když jsem za to placen Microsoftem. Zamyslel jsem se nad sebou, zastyděl za svou roztržitost, kvůli níž jsem zapomněl, že jsem na čestném místě výplatní listiny Microsoftu, a jal jsem se kontrolovat své konto, abych zjistil, kolik jsem si za posledni dobu nahrabal bez práce. Začal jsem také radostně uvažovat nad tím, do jakých nových akcií ten z modrého nebe spadlý balík nacpu. Avšak ani po podrobné prohlídce všech pohybů na účtu jsem nenašel žádnou příchozí platbu od Microsoftu, takže mi ruměnec z tváře zmizel a stud vystřídala nasranost, že si mi někdy dovoluje diktovat na základě svých stupidních a nepodložených domněnek, co pro něj musím udělat. Někteří lidé jsou opravdu zvláštní tvorové a podle mé skromné a ještě neverifikované hypotézy je Bůh stvořil proto, aby zkoušel naši laskavost k bližnímu, kultivovanost v chování a sebeovládání, a tedy nám pomohl dotahovat k dokonalosti vlastnosti, jež nám zabraňují řešit konflikty nadávkami či inzultací dotyčného a činí tak náš svět alespoň občas "nejlepším ze všech možných světů".

Samozřejmě mě soukromě kontaktovat můžete, ale v prvním příspěvku očekávám váš dotaz, kolik si účtuju za hodinu/vyřešený problém. Což myslím naprosto vážně. Jinými slovy - za blbost se platí a jednu dobu jsem si vydělával slušné peníze tím, že jsem celému stádu blbů vytvářel seminární/diplomové práce, na které jednoduše nestačili. :) Jejich pozdější programátorské úspěchy by mě zajímali - ale asi rovnou šli dělat projektové manažery :D :D