Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 24

Téma: První ROM upgrade pro zařízení HTC S710 je na světě!

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

I když už jsme skoro ani nedoufali, nakonec jsme se přeci jen dočkali. Více jak devět měsíců (!!!) po uvedení na trh a mnoho týdnů po vydání jeho nástupce, zařízení HTC S730, je aktualizace pro populárního "Voxe", tedy zařízení HTC S710, konečně na světě. Tedy přesněji řečeno na webu HTC, na obvyklém místě zvaném Club HTC. Jedná se o celkem významný update (původní verze ROM byla 1.15, nyní ukazuje zařízení 1.34), bohužel konkrétní informace o tom, co přesně je změněné/opravené chybí. A i když se Vox dal celkem bez problémů používat, pár vad na kráse by se u něj našlo a tak stojí upgrade na novou verzi rozhodně za úvahu.

Zdroj: htc.com
    thx Martin Pavlis
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Výborně... Kdo bude první a upgrade vyzkouší a napíše nám změny a postřehy...? Mě samotnému se do toho moc nechce ;-)

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Odvážnému přece štěstí přeje

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

To je pravda... Di do toho!

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Vyborne, jdu na upgrade dam vedet, jakych zmen jsem si vsiml

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Tak, jsem po updatu

strasili nejdrive pul hodinou updatovani, pri samotnem procesu psali neco ohledne 10 minut, ovsem do 3 minut bylo hotovo

System se po updatu chova svizneji, pribyla polozka "Connection Wizard" ktera automaticky nastavi veskere mozne datove pripojeni (dokonce i Vodafone Live - pro vodafonisty jako ja).

Co je ovsem obrovskym plusem, kvuli kteremu jsem se velice tesil na update, je jiz lepe fungujici Sim Toolkit uz zadne hlasite troubeni na sto honu (teda mam pocit, ze nehraje vubec nic ) a manualni najizdeni polozky Vodafone pro ziskani klice pro vstup do banky (e-banka), vse funguje, jak ma

tot prvotni zjisteni

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od wojtishek
    Co je ovsem obrovskym plusem, kvuli kteremu jsem se velice tesil na update, je jiz lepe fungujici Sim Toolkit
    Tak to je hodne dobra zprava, hned jdu na update

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Nechapu kde jste sehnali tu aktualizaci ... ja jsem zaregitrovanej na HTC a tam porad aktualizaci na HTC S710 VOX nemam na vyber... ( a kdyz jsme nasel ten soubor s aktualizaci tak po spusteni mi pak hodi error na nejaky ID

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Dalsi drobne postrehy:

Slozka "Office mobile" se konecne logicteji presunula na druhou pozici ve startu, nove ikonky, bohuzel stale nemusi nativne vytvorit novy soubor. Udajne by mely umet pracovat se soubory z Office 2007 S tim souvisi i vyhozeni kalkulacky z office slozky a nahozeni te primo do startu

Pred chvili jsem provedl asi 4. HR...ne ze by byl tak nestabilni, ale nerozumi si prilis s obnovenim dat ze Sprite Backupu, tech dat, ktere byly zalohovany na stare ROMce...jasne, reknete si logicke...urcite je, ovsem ne v pripade, kdyz jsem se snazil obnovit pouze soubory ve slozce "My Documents" v zarizeni. Takze zaloha natvrdo do PC a po updatu zpatky do zarizeni.

Mozna se mi to zda, ale trosku se zadrhava komunikace s Jeyo Mobile Companion...teda aspon mi to tak pripada, ze pri Backupu vseho se na cca 5 vterin zasekne pri pocatku zalohovani. Zalohy jinak v poradku

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Dalsi dve veci: po HR ma Voxik 51MB pameti (myslim, ze predtim bylo trosku mene) a pismo u smsek je mensi a prijemnejsi na cteni

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Hmm, existuje nějaký speciální důvod, proč na HTC nevidím žádný update ke stažení?

Je to pouze pro uživatele z určitých zemí nebo je nutné splňovat nějaké speciální požadavky (tj. starší výrobní série Vox - jestli tedy něco takového vůbec je)?

Mám taktéž 1.15 ROM, HTC, a v Updates vídím pouze oblíbenou noticku o tom, že se tu někdy může objevit update

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

No zobrazi se ti to jenom pres anglicky stranky. Na ceskym HTC jsem to taky navidel.

Jinak po upgradu mi konecne fungujou aktualizace. Sice to nic nenaslo, ale nekonci to na chybe jako predtim

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

No, já jsem se díval snad na všechny HTC regiony (Německo, Asie, Amerika, ČR) a nikde nic :?

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Po prihlaseni to to najdes tady http://member.htc.com/member/login.aspx u SW pro tenhle telefon.

Hodil sem ti to kdyztak na FTP, tak si to muzes stahnout nez to zas smaznu:
    http://www.hopofree.net/pub/RUU_Vox_HTC_WWE_1.34.405.1_4.1.13.54_03.10.90_Ship .exe
    http://www.hopofree.net/pub/navod.jpg

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Díky, ale už jsem to dávno stáhl z xda-developers. Asi jsem to měl v tom dotazu upřesnit - prostě v sekci http://member.htc.com/member/RomList.aspx vůbec žádný update ke stažení nemám a netuším proč... No, asi nejsem sám, ale stejně mi to přijde divné.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. První informace o zařízení MWg Xda Atom 4
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-01-2008, 13:39
  2. První fotografie zařízení E-TEN Glofiish X600
    Od Zdenek Malinsky v sekci Glofiish X6xx
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 23-10-2007, 14:44
  3. Reakcí: 10