Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 15 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 225

Téma: Druhý oficiální sraz ce4you, aneb: O čem byste ho chtěli mít?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Včera jsem, po skončení nultého setkání, předpokládal uzavřít diskusi a otevřít novou. Jenže se ukázalo, že je stále o čem si povídat a tak původní diskusi ponechám a otvírám novou. A rovnou se ptám:

O čem byste ho chtěli mít?

Nevím, kdo se chopí toho PRVNÍho (třeba to budu zase já), ale trochu mu (si) tímto ulehčím.

Jeden nápad se už objevil v původní diskusi, takže ho přenáším sem:
    ... by někdo z vás již zkušených mohl provést ukázkové přeflešování MDA2ky.. myslím si,že nás je hodně,těch kteří toto ještě neabsolovali a pokud bychom měli šanci to mít srozumitelně vysvětlené a předvedené od někoho zkušenějšího,by bylo velkým přínosem..

Takže jeden nápad už máme. Je to na nás, tak piště, co byste chtěli vidět na vlastní oči (mohu nabídnout ukázku HW resetu v přímém přenosu ), o čem byste chtěli slyšet... ať víme, o co je zájem a na co se připravit.

Dlouho jsem přemýšlel nad anketní otázkou. Už v původní diskusi jsem chtěl položit otázku: KDY?. Jenže pak jsem dospěl k názoru, že tam může hlasovat , kdo jde zrovna okolo (aniž by chtěl přijít) a tak jsem nakonec skončil u piva. Vzhledem k tomu, že nejde hlasovat víc než jednou (opravdu :?: ), tak jsem zvolil anketní otázku tak, jak je a dofám, že to organizátorovi k něčemu bude (v nejhorším to ředitel změní )

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

1. Pokud jde o organizatora, ja mam jasno Jeho prezdivka zacina na i a konci na f
    2. V zadnem pripade bych nechtel z naseho setkani udelat jarkmark, ale napadlo mne, ze by predevstim mimoprazsti ucastnici mohli ocenit moznost si na srazu neco zakoupit. Myslim tim dohodnout se s nekterym prodejcem, ktery by na srazu nabizel ruzne prislusenstvi ( :?: ) za zvyhodnene ceny.

Tesim se na dalsi podnety

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Určitě opět nějaká soutěž by slušela Byl bych třeba ochoten dát všanc svůj (ne)um a zasvětit zájemce do tajů programování dle zájmu...A zapomnělo se na ty Today screeny, teda pokud jsem je neprošvihnul díky svému pozdnímu příchodu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..je takový nápad:
    pokud by se flashovalo,a to třeba před skupinkou dvaceti lidí,bylo by dobré opatřit si na to projektor na zeď či plátno,přeci jen by to pak vše bylo přehlednější a srozumitelnější,než aby těch 20 nadšenců hromadně funělo někomu z vás za krk..
    ..mívám dost často zapujčen slušný projektor z práce,ale není to pravidlem..pokud ho však budu zrovna v termínu DOUČOVÁNÍ 2 mít po ruce,rád jej přivezu!
    ..k tomu je samozřejmě zapotřebí nějaký výkonější notebook..též mívám při sobě,ale není to pravidlem,takže platí to samé co o projektoru..
    A pokud by to obojí bylo,a "doučování" bychom prováděli pomocí těchto hračiček,umíte si představit jak dobře by se vše vysvětlovalo?...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od xp
    ..je takový nápad:
    pokud by se flashovalo,a to třeba před skupinkou dvaceti lidí,bylo by dobré opatřit si na to projektor na zeď či plátno,přeci jen by to pak vše bylo přehlednější a srozumitelnější,než aby těch 20 nadšenců hromadně funělo někomu z vás za krk..
    ..mívám dost často zapujčen slušný projektor z práce,ale není to pravidlem..pokud ho však budu zrovna v termínu DOUČOVÁNÍ 2 mít po ruce,rád jej přivezu!
    ..k tomu je samozřejmě zapotřebí nějaký výkonější notebook..též mívám při sobě,ale není to pravidlem,takže platí to samé co o projektoru..
    A pokud by to obojí bylo,a "doučování" bychom prováděli pomocí těchto hračiček,umíte si představit jak dobře by se vše vysvětlovalo?...
    Záleží na termínu, ale pokud se trefíme do volného WINDOW v pracovním plánu jednoho mého kolegy, neměl by být projektor a plátno problém. NTB mám (pokud bude stačit HPXE3 (P 1.1, 640 MB RAM, W-XP HOME, atd..)

Guest

Dost dobrej napad

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Ještě maličkost. Výzva k Moravákům (dost blbý,že, páč já jsem už dneska také z Moravy ):
    Zkuste dát TIP na nějaké místo, ideálně dosažitelné pro všechny, tj. někde na trase BRNO - OLOMOUC.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Ted mne na trase Brno - Olomouc nic nenapada, ale kdyby se ujala Olomouc, jsem tady schopen zajistit misto i ubytovani. Svuj notebook s Wifi muzu dat take k dispozici, snad i Wifi konektivitu na net, mozna,ze i projektor bych sehnal.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Jeden nápad se už objevil v původní diskusi, takže ho přenáším sem:
    ... by někdo z vás již zkušených mohl provést ukázkové přeflešování MDA2ky.. myslím si,že nás je hodně,těch kteří toto ještě neabsolovali a pokud bychom měli šanci to mít srozumitelně vysvětlené a předvedené od někoho zkušenějšího,by bylo velkým přínosem..
    Já bych se o to pokusil.

A pokud si na sraz kdo bude chtít Flashovat přiveze i nějaké to PC ( jak stolní tak i přenosné ) tak snad na konci přednášky bude mít už novou verzi ROMek ve svém přístroji nahranou. Moje představa je, že bych to převedl krok za krokem. A pokud to bude vysíláno na plátno tak není co řešit - záleží jen na zájmu uživatelů a dostatku času. Dopředu však upozorňuji v takém případě se však jedná o delší setkání - vysvětlování ( pokud nebudou problémy tak bych to tipnul na minimálně 3 hodinky, možná i více. ( to je dohramady i svlastním flashem)).

Pokud by se jednalo jen o vlastní ukázku tak bych to tipnul na 1 hodinu - záleželo by na množství dotazů. Vlastní flash bych pak provedl na Svém přístroji.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Bylo by dobré přizvat někoho z techniků našich milých operátorů. Ukážeme jim, že už je vlastně vůbec nepotřebujeme (anebo přivedeme k šílenství )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

...jen stručná,jednoduchá otázka:
    Lze u MDA2 flashnout zpět na ROMku,jež by byla origoš od T-mobile,třeba ta 1.60.00wwe jež tam teď mám od nich? Lze tu mou ROM zazálohovat jako tomu bylo u MDA1,a v případě nutnosti uplatňování záruky vrátit vše zpět? Včetně RADIA?
    Díky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Úžasné vše bezva nápady. Termínově ale hlasuju pro víkend a pokud možno někde kde se i rodiny budou mít na co podívat. Myslím, že někteří to uvítají a snadněji se na doučování dostanou. (manželky nebudou mít tolik řečí):

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Chuck
    Úžasné vše bezva nápady. Termínově ale hlasuju pro víkend a pokud možno někde kde se i rodiny budou mít na co podívat. Myslím, že někteří to uvítají a snadněji se na doučování dostanou. (manželky nebudou mít tolik řečí):
    S tím lze jen souhlasit. Manželka a dcera by se rády podívaly do Paříže

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od JirkaP.
    Citace Původně odesláno od Chuck
    S tím lze jen souhlasit. Manželka a dcera by se rády podívaly do Paříže
    Paříž by byla trochu problém, ale pokud by vyhovoval Londýn, tak to ale vůbec není problém. Já bych ovšem preferoval Sicílii.

Co se týče dnů také bych preferoval víkend, který by mohl vypadat např. tako:
    SOBOTA DOPOLEDNE - příjezd, ubytování , oběd
    SOBOTA ODPOLEDNE: manželky, děti a začátečníci - koupání, běhání po lese, houbaření; zbytek sezení na "učebně", kde si pod vedením JirkyP. vymažou ROMku ze své cihly a následně si ji část zúčastněných opět nahraje
    SOBOTA VEČER: manželky, děti a šťastní jedinci si užívají večera, klábosí...; zbytek se marně snaží oživit svou cihlu,
    NEDĚLE DOPOLEDNE A ODPOLEDNE: program dle tématu (která vyplynou z diskuse), manželky a děti koupání (snad nebude pršet), zbytek se snaží oživit cihlu,
    NEDĚLE PODVEČER: manželky, děti a šťastní jedinci odjezd; *zbytek transport do Psychiatrické léčebny v Havlíčkově Brodě (mám tam známou, v době daní mi permanentně drží místo, takže budeme mít protekci )
    * tato část programu pouze za předpokladu konání akce ve školícím a rekreačním středisku Benetice (cca 6 km západně od Světlé nad Sázavou)

Strana 1 z 15 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 31-10-2006, 17:33
  2. Reakcí: 124
    Poslední příspěvek: 25-06-2006, 10:55
  3. III. oficiální sraz ce4you :: Žampach, únor 2005
    Od Pavel Koza v sekci Srazy a setkání
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 26-03-2005, 13:14
  4. Reakcí: 415
    Poslední příspěvek: 30-11-2004, 08:01