Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Druhý oficiální sraz ce4you, aneb: O čem byste ho chtěli mít?

ipf (2136)|16.5.2004 20:58
Včera jsem, po skončení nultého setkání, předpokládal uzavřít diskusi a otevřít novou. Jenže se ukázalo, že je stále o čem si povídat a tak původní diskusi ponechám a otvírám novou. A rovnou se ptám:

O čem byste ho chtěli mít?

Nevím, kdo se chopí toho PRVNÍho (třeba to budu zase já), ale trochu mu (si) tímto ulehčím.

Jeden nápad se už objevil v původní diskusi, takže ho přenáším sem:
... by někdo z vás již zkušených mohl provést ukázkové přeflešování MDA2ky.. myslím si,že nás je hodně,těch kteří toto ještě neabsolovali a pokud bychom měli šanci to mít srozumitelně vysvětlené a předvedené od někoho zkušenějšího,by bylo velkým přínosem..

Takže jeden nápad už máme. Je to na nás, tak piště, co byste chtěli vidět na vlastní oči (mohu nabídnout ukázku HW resetu v přímém přenosu :D ), o čem byste chtěli slyšet... ať víme, o co je zájem a na co se připravit.

Dlouho jsem přemýšlel nad anketní otázkou. Už v původní diskusi jsem chtěl položit otázku: KDY?. Jenže pak jsem dospěl k názoru, že tam může hlasovat , kdo jde zrovna okolo (aniž by chtěl přijít) a tak jsem nakonec skončil u piva. Vzhledem k tomu, že nejde hlasovat víc než jednou (opravdu :?: ), tak jsem zvolil anketní otázku tak, jak je a dofám, že to organizátorovi k něčemu bude (v nejhorším to ředitel změní :D )
Pavel Koza (4761)|16.5.2004 23:30
1. Pokud jde o organizatora, ja mam jasno:) Jeho prezdivka zacina na i a konci na f;)
2. V zadnem pripade bych nechtel z naseho setkani udelat jarkmark, ale napadlo mne, ze by predevstim mimoprazsti ucastnici mohli ocenit moznost si na srazu neco zakoupit. Myslim tim dohodnout se s nekterym prodejcem, ktery by na srazu nabizel ruzne prislusenstvi ( :?: ) za zvyhodnene ceny.

Tesim se na dalsi podnety;)
eXEden_ce4you (811)|16.5.2004 23:35
Určitě opět nějaká soutěž by slušela ;) Byl bych třeba ochoten dát všanc svůj (ne)um a zasvětit zájemce do tajů programování dle zájmu...A zapomnělo se na ty Today screeny, teda pokud jsem je neprošvihnul díky svému pozdnímu příchodu :D
Miloš Strouhal (3997)|17.5.2004 00:01
..je takový nápad:
pokud by se flashovalo,a to třeba před skupinkou dvaceti lidí,bylo by dobré opatřit si na to projektor na zeď či plátno,přeci jen by to pak vše bylo přehlednější a srozumitelnější,než aby těch 20 nadšenců hromadně funělo někomu z vás za krk..:D
..mívám dost často zapujčen slušný projektor z práce,ale není to pravidlem..pokud ho však budu zrovna v termínu DOUČOVÁNÍ 2 mít po ruce,rád jej přivezu!
..k tomu je samozřejmě zapotřebí nějaký výkonější notebook..též mívám při sobě,ale není to pravidlem,takže platí to samé co o projektoru..
A pokud by to obojí bylo,a "doučování" bychom prováděli pomocí těchto hračiček,umíte si představit jak dobře by se vše vysvětlovalo?...;)
ipf (2136)|17.5.2004 00:06
[QUOTE="xp"]..je takový nápad:
pokud by se flashovalo,a to třeba před skupinkou dvaceti lidí,bylo by dobré opatřit si na to projektor na zeď či plátno,přeci jen by to pak vše bylo přehlednější a srozumitelnější,než aby těch 20 nadšenců hromadně funělo někomu z vás za krk..:D
..mívám dost často zapujčen slušný projektor z práce,ale není to pravidlem..pokud ho však budu zrovna v termínu DOUČOVÁNÍ 2 mít po ruce,rád jej přivezu!
..k tomu je samozřejmě zapotřebí nějaký výkonější notebook..též mívám při sobě,ale není to pravidlem,takže platí to samé co o projektoru..
A pokud by to obojí bylo,a "doučování" bychom prováděli pomocí těchto hračiček,umíte si představit jak dobře by se vše vysvětlovalo?...;) [/QUOTE]

Záleží na termínu, ale pokud se trefíme do volného WINDOW v pracovním plánu jednoho mého kolegy, neměl by být projektor a plátno problém. NTB mám (pokud bude stačit HPXE3 (P 1.1, 640 MB RAM, W-XP HOME, atd..)
null (0)|17.5.2004 00:08
Dost dobrej napad :D :D
ipf (2136)|17.5.2004 00:24
Ještě maličkost. Výzva k Moravákům (dost blbý,že, páč já jsem už dneska také z Moravy :D ):
Zkuste dát TIP na nějaké místo, ideálně dosažitelné pro všechny, tj. někde na trase BRNO - OLOMOUC.
Vít_ce4you (156)|17.5.2004 00:39
Ted mne na trase Brno - Olomouc nic nenapada, ale kdyby se ujala Olomouc, jsem tady schopen zajistit misto i ubytovani. Svuj notebook s Wifi muzu dat take k dispozici, snad i Wifi konektivitu na net, mozna,ze i projektor bych sehnal.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|17.5.2004 06:31
[QUOTE="ipf"]
Jeden nápad se už objevil v původní diskusi, takže ho přenáším sem:
... by někdo z vás již zkušených mohl provést ukázkové přeflešování MDA2ky.. myslím si,že nás je hodně,těch kteří toto ještě neabsolovali a pokud bychom měli šanci to mít srozumitelně vysvětlené a předvedené od někoho zkušenějšího,by bylo velkým přínosem..
[/QUOTE]

Já bych se o to pokusil. :D

A pokud si na sraz kdo bude chtít Flashovat přiveze i nějaké to PC ( jak stolní tak i přenosné ) tak snad na konci přednášky bude mít už novou verzi ROMek ve svém přístroji nahranou. Moje představa je, že bych to převedl krok za krokem. A pokud to bude vysíláno na plátno tak není co řešit - záleží jen na zájmu uživatelů a dostatku času. Dopředu však upozorňuji v takém případě se však jedná o delší setkání - vysvětlování ( pokud nebudou problémy tak bych to tipnul na minimálně 3 hodinky, možná i více. ( to je dohramady i svlastním flashem)).

Pokud by se jednalo jen o vlastní ukázku tak bych to tipnul na 1 hodinu - záleželo by na množství dotazů. Vlastní flash bych pak provedl na Svém přístroji.
ipf (2136)|17.5.2004 08:40
Bylo by dobré přizvat někoho z techniků našich milých operátorů. Ukážeme jim, že už je vlastně vůbec nepotřebujeme :) (anebo přivedeme k šílenství :D )
Miloš Strouhal (3997)|17.5.2004 09:19
...jen stručná,jednoduchá otázka:
Lze u MDA2 flashnout zpět na ROMku,jež by byla origoš od T-mobile,třeba ta 1.60.00wwe jež tam teď mám od nich? Lze tu mou ROM zazálohovat jako tomu bylo u MDA1,a v případě nutnosti uplatňování záruky vrátit vše zpět? Včetně RADIA?
Díky
Chuck (284)|17.5.2004 09:33
Úžasné vše bezva nápady. Termínově ale hlasuju pro víkend a pokud možno někde kde se i rodiny budou mít na co podívat. Myslím, že někteří to uvítají a snadněji se na doučování dostanou. (manželky nebudou mít tolik řečí):evil:
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|17.5.2004 09:40
[QUOTE="Chuck"]Úžasné vše bezva nápady. Termínově ale hlasuju pro víkend a pokud možno někde kde se i rodiny budou mít na co podívat. Myslím, že někteří to uvítají a snadněji se na doučování dostanou. (manželky nebudou mít tolik řečí):evil: [/QUOTE]

S tím lze jen souhlasit. Manželka a dcera by se rády podívaly do Paříže :D
ipf (2136)|17.5.2004 10:42
[QUOTE="JirkaP."][QUOTE="Chuck"]Úžasné vše bezva nápady. Termínově ale hlasuju pro víkend a pokud možno někde kde se i rodiny budou mít na co podívat. Myslím, že někteří to uvítají a snadněji se na doučování dostanou. (manželky nebudou mít tolik řečí):evil: [/QUOTE]

S tím lze jen souhlasit. Manželka a dcera by se rády podívaly do Paříže :D [/QUOTE]

Paříž by byla trochu problém, ale pokud by vyhovoval Londýn, tak to ale vůbec není problém. Já bych ovšem preferoval Sicílii.

Co se týče dnů také bych preferoval víkend, který by mohl vypadat např. tako:
SOBOTA DOPOLEDNE - příjezd, ubytování , oběd
SOBOTA ODPOLEDNE: manželky, děti a začátečníci - koupání, běhání po lese, houbaření; zbytek sezení na "učebně", kde si pod vedením JirkyP. vymažou ROMku ze své cihly a následně si ji část zúčastněných opět nahraje
SOBOTA VEČER: manželky, děti a šťastní jedinci si užívají večera, klábosí...; zbytek se marně snaží oživit svou cihlu,
NEDĚLE DOPOLEDNE A ODPOLEDNE: program dle tématu (která vyplynou z diskuse), manželky a děti koupání (snad nebude pršet), zbytek se snaží oživit cihlu,
NEDĚLE PODVEČER: manželky, děti a šťastní jedinci odjezd; *zbytek transport do Psychiatrické léčebny v Havlíčkově Brodě (mám tam známou, v době daní mi permanentně drží místo, takže budeme mít protekci :D )
* tato část programu pouze za předpokladu konání akce ve školícím a rekreačním středisku Benetice (cca 6 km západně od Světlé nad Sázavou)
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|17.5.2004 11:12
[QUOTE="ipf"]SOBOTA ODPOLEDNE: manželky, děti a začátečníci - koupání, běhání po lese, houbaření; zbytek sezení na "učebně", kde si pod vedením JirkyP. vymažou ROMku ze své cihly a následně si ji část zúčastněných opět nahraje
[/QUOTE]

Nestraš.
Než dojde k smazání ROMek, musí být nejdříve ta NOVÁ ROMka hotova. Tam bych spíš viděl problém. Vím jak to bylo se mnou.To co jsem zpočátku bral, že musím mít určitě nainstalované, tak dnes o to ani okem nezavadím.Při každém novém flashování si měním config.txt.
ipf (2136)|17.5.2004 12:06
[QUOTE="JirkaP."][QUOTE="ipf"]SOBOTA ODPOLEDNE:
Nestraš.
Než dojde k smazání ROMek, musí být nejdříve ta NOVÁ ROMka hotova. Tam bych spíš viděl problém. Vím jak to bylo se mnou.To co jsem zpočátku bral, že musím mít určitě nainstalované, tak dnes o to ani okem nezavadím.Při každém novém flashování si měním config.txt.[/QUOTE][/QUOTE]

A v čem je problém? (v blázinci je lůžek dost :D :D :D ).
Chuck (284)|17.5.2004 12:09
[QUOTE="JirkaP."][QUOTE="ipf"]SOBOTA ODPOLEDNE:
Nestraš.
Než dojde k smazání ROMek, musí být nejdříve ta NOVÁ ROMka hotova. Tam bych spíš viděl problém. Vím jak to bylo se mnou.To co jsem zpočátku bral, že musím mít určitě nainstalované, tak dnes o to ani okem nezavadím.Při každém novém flashování si měním config.txt.[/QUOTE]

A v čem je problém? (v blázinci je lůžek dost :D :D :D ).[/QUOTE]


Jooooo a konečně ten klid, jenom jestli je tam vyřešené dobíjení na pokoji. :D
Rob_ce4you (23)|18.5.2004 07:04
Jestli stále nemáte místo a hledáte zkuste
http://www.jeskynka.cz/
http://www.jeskynka.cz/foto.html

Olomouc - Litovel - Javoříčko // manželky i děti mají o zábavu postaráno.
Jeskyně, Bouzov, turistika ..............:yes:
fishman_ce4you (68)|18.5.2004 18:00
Taky by stálo za to, aby účastníci nahlásili, jaké budou mít cihly (ne že by se stavěla stodola);) , ale pomůže to odhandout témata a sféru diskuse
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|18.5.2004 18:15
[QUOTE="Rob"]Olomouc - Litovel - Javoříčko // manželky i děti mají o zábavu postaráno.
[/QUOTE]

To pojedu přes celou republiku.
Nešlo by to o kousek blíže k Praze.
null (0)|18.5.2004 18:49
Pravdepodobne vetsi cas bude mit MDA II :D :D vcetne me :cool:
Miloš Strouhal (3997)|18.5.2004 19:00
..taky hlasuji pro něco,co je blíž Praze! Uskutečnit to přímo v ní by bylo asi dost sobecké,tedy pro mne nejlepší..:D ,ale chtěl bych navrhnout nějaký kompromis pro všechny,jelikož budou chtít dorazit i lidi od Plzně,Budějek,určitě Litoměřic a věřím,že dost z nich by mohlo chtít nakonec zůstat doma,protože prostě nechtěj jet přes celou republiku.. :?
Navrhuji PARDUBICE.
Je to celkem únosné pro všechny zůčastněné světové strany,nemyslíte? ;)
Je to celkem ok jak pro Budějičáky,Plzeňáky,Pražáky,Litoměřičáky,Brňáky,Olomoučáky...
Pinochio (424)|18.5.2004 19:02
Já se určitě zúčastním i kdyby to mělo být v Ostravě :D , ale Praha je přece jenom lepší. Dost lidí jezdí z Moravy do Prahy, ale "Pražáci" na Moravu jezdí leda tak na Invex. A Pražákům se na Moravu moct chtít nebude. :D Já mám Pocket LOOX 610BT takže bych byl asi jediná pořádně velká cihla co by neflashovala. Termín by mohl být něco kolem 28.9.2004. Sobota, neděle, pondělí dovolená, úterý státní svátek. Nebylo by to fajn.
Michal
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|18.5.2004 19:07
[QUOTE="xp"]Navrhuji PARDUBICE.
Je to celkem únosné pro všechny zůčastněné světové strany,nemyslíte? ;)
Je to celkem ok jak pro Budějičáky,Plzeňáky,Pražáky,Litoměřičáky,Brňáky,Olomoučáky...[/QUOTE]

Já jsem PRO všemi deseti. :yes:
Pavel Koza (4761)|18.5.2004 19:08
Ja osobne hlasuji pro to usporadat to v okruhu par kilometru od trasy dalnice Praha-Brno. Jsem realista, takze nekolikadenni akce neocekavam v nejblizsich mesicich (pokud vubec:) a jet rano 4 hodiny autem do Olomouce a vecer zase zpatky... Leda ze by se na nas v Olomouci tesila tak 100ka priznivcu PDA a ce4you:D

Ale ne, vazne, ta osa dalnice Praha - Brno mi prijde nejrozumnejsi a nejdosazitelnejsi pro kazdeho, klidne to muze byt bliz Brna (nebo i v Brne), ale dal uz bych jednodenni setkani neorganizoval.

P.S. Proti Olomouci vubec nic nemam;)
null (0)|18.5.2004 19:18
No v Brne to je dobrej napad :D ,ale je fakt ze Praha nebo Brno je asi nejlepsi misto pro srazy ze vsech koutu CR i mo ni :D :D
ipf (2136)|18.5.2004 20:00
Naposledy se pokusím prosadit Benetice u Světlé nad Sázavou, a to z následujích důvodů:
1. Mám to blízko :D :D :D (dobrý důvod, ne?)
2. Kapacita je až 180 míst (jedná se o rekreační a školící zařízení)
3. Ubytování v dřevených chatkách (pro 3-4 osoby) nebo v hájence (pokoje pro 2-4 osoby)
4. Veliká místnost pro školení a diskotéku
5. Je to v lese (houby) a má to vlastní bazén
6. Cena na osobu a noc cca 400 Kč / 350 Kč pokud si do chatky dovezete spacák. (cenu mám od kolegy, upřesnil bych v případě zájmu až seženu majitele)
5. Vzdálenost od dálnice D1 je cca 20 km
Tak mně koukejte přehlasovat (já rád vyvezu rodinu kamkoliv), ať si to vezme na triko někdo jiný :D
ipf (2136)|18.5.2004 20:01
Naposledy se pokusím prosadit Benetice u Světlé nad Sázavou, a to z následujích důvodů:
1. Mám to blízko :D :D :D (dobrý důvod, ne?)
2. Kapacita je až 180 míst (jedná se o rekreační a školící zařízení)
3. Ubytování v dřevených chatkách (pro 3-4 osoby) nebo v hájence (pokoje pro 2-4 osoby)
4. Veliká místnost pro školení a diskotéku
5. Je to v lese (houby) a má to vlastní bazén
6. Cena na osobu a noc cca 400 Kč / 350 Kč pokud si do chatky dovezete spacák. (cenu mám od kolegy, upřesnil bych v případě zájmu až seženu majitele)
5. Vzdálenost od dálnice D1 je cca 20 km
Miloš Strouhal (3997)|18.5.2004 20:04
Pardubice! Pardubice! Hlasujte,ať je nás na druhém doučování o to VÍCE! :D :D :D
ipf (2136)|18.5.2004 20:10
Rád přenechám pořadatelství (stačí mi pořádat 2x ročně školení účetních) a do Pic to mám autem hodinu.
Tak nám představ místo, ať se máme na co těšit :)
Rob_ce4you (23)|18.5.2004 23:33
Měl jsem pocit, že se nedá najít místo konání. Jediný kdo dal konkrétní návrh byl ipf a já. Věděl jsem , že to vyvolá určitou neshodu a přijdou jiné návrhy a podle nich hlasuji pro sázavu. Já jezdím po republice pořád od Aše až po Val.Meziříčí a je mi to jedno. Ono to vypadá, že stejně tady v termín konání nebudu, ale jsem sám pro univerzálnější termín a místo.Kdyby náhodou!!!!
Škoda, že jsem nedal odkaz na Košice, to by byla mela, že ?
P.S.: proti Olomouci není potřeba něco mít, je to krasné a kuturní město s bohatou tradicí............. a překrásným okolím...........pěkné holky............
na Moravě a moravě..(češtinářka vysvětlí)......................
Jestli tady budu snad přijedu "kamkoli":yes:
Miloš Strouhal (3997)|19.5.2004 03:23
[QUOTE]Rád přenechám pořadatelství (stačí mi pořádat 2x ročně školení účetních) a do Pic to mám autem hodinu.[/QUOTE]

Nevěděl jsem,že si jako podmínku toho,že doučko budeš znovu organizovat stanovuješ i to,že se to musí konat na konkrétním místě,jež vybereš ty..:))
A že jinak dáváš ruce pryč..:?

Nikam se necpu,jen mne napadlo hájit zájmy VŠECH Čechů..i těch z dalekého severozápadu,západu,a jihozápadu..:D

Přijedu asi kamkoliv,jsem z Prahy,ale pokud bych byl z Železné Rudy nebo Aše nebo Litvínova...:sarcastic:
jerzy_ce4you (230)|19.5.2004 06:29
Já si zase myslím, že přílišná dmokracie není na místě. Neboli dle mně platí: organizuji - rozhoduji; neorganizuji - přizpůsobuji se. Vzhledem k to mu, že ipf již jednu akci perfektně zvládnul, přimlouvám se za něj a místo vedlejší. Komu bude vyhovovat, ten se zaregistruje. Pokud b místo bylo někde "za horama", nikdo nepřijede. Střed republiky je fér. Každý kdo má zájem by mohl do svého profilu doplnit bydliště, aby bylo jasno.
Vít_ce4you (156)|19.5.2004 07:59
Ja se klidne pridam k Pardubicim (kam jezdim za rodici). A skousnul bych i tu Svetlou, i kdyz tech 450 se mi zda za ubytovani v chatce dost, za tu cenu se da na horach sehnat normalni ubytovani i s polopenzi...
Pavel Koza (4761)|19.5.2004 08:13
Uprimne receno se mi zda, ze se zde prehlizi jeden maly problem:) Ono se tady totiz dlouze resi KDE, ale nejak se zapomina na to KDY. Ja osobne se primlouvam za ctvrtletni opakovani, pripadne pulrocni (musime si byt vzacni:), ale je to jen navrh. A z toho duvodu mi ted hledat misto prijde trochu predcasne, stejne tak dalsi organizace. Ipf se za par tydnu muze po HW resetu s cislem 5263 nastvat, MDA II prodat a Pocket PC proklit, takze dalsi sraz nebude chtit ani poradat, ani se na nem ucastnit;)

Nemyslite?
null (0)|19.5.2004 08:27
Rediteli nebylo by naskodu dat na uvod stranek baner o tomhle srazu treba by se pripojilo vic lidi preci jen ne kazdy podrovbne zkouma diskuzi co ty na to?? :D :D
ps jen navrh:cool:
jiri.cech (151)|19.5.2004 09:25
Tak já bych se svojí maličkostí postavil do skupinky IPF příznivců Benetic u Světlé nad Sázavou.
Z prostého setkání příznivců mrňavejch písíček by totiž mohl být skvělý víkend s poznáváním nových lidí, ježděním na kole, koupáním v bazéně, večerním grilováním a popíjením. :cool:
Manželky by si mezi sebou krásně postěžovali na ty svoje blázny s cihlou u pasu ... hned by jim bylo lépe když uvidí, že takto postižené manžely nemají jen ony.
Pro děti by byl pobyt v přírodě také jistě zajímavější.
Nemám nic proti pardubickému perníku a olomouckým tvarůžkům, ale ve městě jsem zavřený celý týden ...
Chuck (284)|19.5.2004 09:34
Pevně stojím za IPF a těším se na další doučování a to klidně co nejdříve.:yes: :))
ipf (2136)|19.5.2004 10:17
Se omlouvám, že jsem se dneska nezapojil dřív, ale bombardují mne klienti ohledně nového zákona o DPH, tak nestíhám.
Co se týče lokality, vůbec nechci prosazovat pouze Benetice, ale nechci si uvázat na krk např. Pardubice, když:
1. Nemám představu, kde by se akce mohla konat,
2. Neznám provozovatele případného zařízení, jejich ochotu splnit naše neočekávaná přání, eventuelně reagovat cenou na změny v počtu zákazníků (stornopoplatky, jídlo...),
3. Nemám představu o provozně-technickém zázemí (přijede-li 160 lidí, přijedou cca 50-ti auty a kam je dáte? A další...).

Takže, vůbec to není o neochotě, udělat setkání jinde, ale mám zkušeností dost (včetně negativních), abych se pouštěl do organizace v místě, kde nikoho neznám, nemám reálnou představu o možnostech a ochotě provozovatele a kde budu buď řešit věci telefonem (abych nakonec zjistil, že spousta věcí je jinak) nebo budu pravidelně jezdit do Pardubic.

Co se týče mnou uváděné ceny, neměla by být vyšší, než 400, ale konečnou od provozovatele nemám (ještě jsem neměl čas s ním mluvit). Samozřejmě, že umím najít levnější, hezčí a atraktivnější zařízení, jenže nemám na to čas (daně se blíží :D ).

Závěrem: hrozně rád pojedu někam jinam (v Jeseníkách to moc neznáme), rád poradím a pomůžu, ale nebudu se pouštět do "organizace po telefonu".
Pavel Koza (4761)|19.5.2004 10:20
Amen:) Takze KDE uz vime, ted jde o to KDY...
ipf (2136)|19.5.2004 10:26
[QUOTE="Pavel Koza"]Amen:) Takze KDE uz vime, ted jde o to KDY...[/QUOTE]

Ještě neříkej HOP, volné termíny budu vědět až za hodinu (včetně ceny).
Chuck (284)|19.5.2004 10:28
Ano je to tak. Myslím, že kdo chce přijede. Chápu, že by většina chtěla co nejblíž k jejich bydklišti ale mají možnost organizovat taky. Takže IPF máš mojí důvěru a POUZE TO VISÍ NA TERMÍNU. já osobně myslím, že jakýkoliv termínještě před prázdninama je OK. To víš taky se nemůžu dočkat předvedení ukuchtění romky :)) Takže hurá a doučování č. 1 ZDAR.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|19.5.2004 13:25
[QUOTE="Chuck"].. Takže IPF máš mojí důvěru ...[/QUOTE]

Mojí taky.
Manželka a dcera se těší, že je zas někam vyvezu.:D
Chuck (284)|19.5.2004 13:39
Tak je to dobré můžeme vyrazit. Kuchtění je tímto předpokládám zajištěné...:D
Šeba_oldd (1184)|19.5.2004 14:01
Jedu také - Sázava je pro mě velice dobře dostupná.(Pokud bude vyhovovat termín).Včera jsem koupil MDAII, své drahé polovičce.Jsem sám docela zvědav co se teď bude dít. Jestli v tom bude ležet stejně jako já....., už si brala odkaz na www.ce4you.cz jen doufám že se nepustí hned do flaschovaní room.Apropo mohl by mi někdo odpovědět na můj dotaz na https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=2656&dd=0&fi=50
nebo se ptám na úplnou kravinu.Článek a diskuze jsem četl snad již 10x.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|19.5.2004 14:42
[QUOTE="Chuck"]Tak je to dobré můžeme vyrazit. Kuchtění je tímto předpokládám zajištěné...:D [/QUOTE]

S kuchtěním ROMky není problém ( viz 9 příspěvek této diskuze ), horší by to bylo s uvařením večeře. :D
null (0)|19.5.2004 14:46
na kdy se to asi teda planuje ???:?: :cool:
Pinochio (424)|19.5.2004 16:36
A co uživatelé bez manželek a dětí :D
Miloš Strouhal (3997)|19.5.2004 16:47
..no ti jediní se přeci budou věnovat MDÁčkům, ostatní s rodinami holt budou utěšovat manželky a hlídat děcka,aby příliš nezlobila...:D :D :D
..raději proto nechám svou drahou polovičku,ať už to bude v době konání "doučování" ta současná,či nějaká jiná hezky doma..:D :D :D ..sice ta současná je do MDÁček taky trochu blázen(málem ode mne vyžebrala mou starou MDA1..),ale kdybych ji vzal ssebou,"flashoval" bych asi nakonec spíš jí,než své MDÁčko...;)
fishman_ce4you (68)|19.5.2004 19:21
Přidám do kotlíku svůj názor:
1. Nultý sraz byl fajn
2. IPF je řečnický "Cicero" a organizační vlohy má perfektní
3. Myslím,ní že se zcela určitě zúčastní všichni účastníci prvního setkání
4. Jelikož na prvním setkání byla mizivá účast IPAKů, tak "svolávám" majitele těchto stroječků at se zúčastní.
PS: Jestliže bude organizovat IPF, jedno jisté - bude na místě opět jako první ;)