Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 15 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 225

Téma: Druhý oficiální sraz ce4you, aneb: O čem byste ho chtěli mít?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Kdy byl presne ten termin? Ted mam MDA II opet (uz poctvrte) v GS mobilu, tak doufam, ze ho do te doby daji do takoveho stavu, aby uz konecne normalne fungovalo a nebal jsem se treba i neco flashnout ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Tak, myslím, že 13..15.8. je termín. Jo počítám s tím(pro ipf). Budu sám, protože:
    - žena kouká jako by se měli setkat mimozemšťani.
    - kluci, ti se akorát zeptali, zda tam lze skejtovat.
    - dcera je malá, nezájem.

Takže pokud vám to neva, budu sám.

Program, hm, snad něco kolem programování, něco o komunikacích, něco o všem. Zkušenosti, postřehy. Více zřízení pohromadě a tudíž možnost srovnání. A tak dál...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od jerzy
    Tak, myslím, že 13..15.8. je termín.
    Termín souhlasí
    Jo počítám s tím(pro ipf). Budu sám, protože:
    - žena kouká jako by se měli setkat mimozemšťani.
    - kluci, ti se akorát zeptali, zda tam lze skejtovat.
    - dcera je malá, nezájem.
    Možná vás přesvědčí fakt, že zatím je přihlášeno 6 dětí ve věku: 2-4-4-5-12-14 let, takže čím víc dětí, tím víc zábavy
    Takže pokud vám to neva, budu sám.

Program, hm, snad něco kolem programování, něco o komunikacích, něco o všem. Zkušenosti, postřehy. Více zřízení pohromadě a tudíž možnost srovnání. A tak dál...
    Tak se čile hlašte dál .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Protoze ipf se sice snazi, ale zcela zjevne se prihlasilo je "tvrde" jadro ce4you.cz, pokusim se vahajici strelce trosku popichnout a navnadit aby zvedli kynouci prdelky a prijeli...

Takze ta slibena navnada:

Na 99,9998% zde budou k videni nova, v te dobe jiz dostupna PDA od HP, konkretne jiz dnes jsou zajistene iPAQ Pocket PC H6310 a iPAQ PocketPC hx4700 + par predchozich modelu H3970, H5450, H1915, H1940, H2210, H4150 a mozna jeste neco dalsiho pro podivani.

Takze se vesele hlaste dal :yes:

MaPo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od MaPo

Na 99,9998% zde budou k videni nova, v te dobe jiz dostupna PDA od HP, konkretne jiz dnes jsou zajistene iPAQ Pocket PC H6310 a iPAQ PocketPC hx4700
    ... tak to, že tam nebudu mě mrzí zase o něco víc ...

PavelR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

No ja s tim taky pocitam, ale definitivne to mohu potvrdit tak tyden dopredu:-( Prijel bych asi sam.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Na 99,9998% zde budou k videni nova, v te dobe jiz dostupna PDA od HP, konkretne jiz dnes jsou zajistene iPAQ Pocket PC H6310 a iPAQ PocketPC hx4700 + par predchozich modelu H3970, H5450, H1915, H1940, H2210, H4150 a mozna jeste neco dalsiho pro podivani.
    Rád bych přijel, i o zkušenosti se podělil, ale jsem v tento termín na zahraniční dovolené s rodinkou.

Nulté setkání přátel PDA bylo jen takové oťukování, ale toto bude určitě jiné.

Jen mne velice překvapuje účast. Kde jsou všichni co hlasovali na tento termín. Na druhý termín ( v září ) mi připadalo , že hlasovalo mnohem tvrdší jádro totohoto serveru. Ale bylo přehlasováno kvantitou

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od JirkaP.

Jen mne velice překvapuje účast. Kde jsou všichni co hlasovali na tento termín. Na druhý termín ( v září ) mi připadalo , že hlasovalo mnohem tvrdší jádro totohoto serveru. Ale bylo přehlasováno kvantitou
    Ne kvantitou, tak tlustý zase nejsme .
    Ze všech hlasujících pro srpen se nepřihlásili ještě čtyři (jasmín někde objíždí Evropu a zbytek asi také dovolenkuje, protože je tady nevidět )). Ale ještě je čas se ozvat. Oficiální přihlášky budu rozesílat za koncem měsíce.
    Mne spíš trápí otázka programu, která zůstává poměrně prázdná (operativně mohu zařadit pásmo říkadel a tanečků pod názvem: "Pásla ovečky" a praktický seminář na téma: "Jak správně vyplnit přiznání k DPH a poslat státu", ovšem nevím, nevím ).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Citace Původně odesláno od JirkaP.

Ne kvantitou, tak tlustý zase nejsme .
    Ze všech hlasujících pro srpen se nepřihlásili ještě čtyři (jasmín někde objíždí Evropu a zbytek asi také dovolenkuje, protože je tady nevidět )). Ale ještě je čas se ozvat. Oficiální přihlášky budu rozesílat za koncem měsíce.
    Mne spíš trápí otázka programu, která zůstává poměrně prázdná (operativně mohu zařadit pásmo říkadel a tanečků pod názvem: "Pásla ovečky" a praktický seminář na téma: "Jak správně vyplnit přiznání k DPH a poslat státu", ovšem nevím, nevím ).
    Hlasil jsem se take (i kdyz spis jsem byl pro zari). Bohuzel jsem asi podcenil to, ze narozenim dcery prijdu o docela podstatnou cast sveho volneho casu.
    Rad bych jel, ale rozhodl bych se stoprocentne az pristi tyden. Staci to?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

I když o programování zase tak moc nevím, tak bych mohl na přání něco žblebtnout ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Protoze ipf se sice snazi, ale zcela zjevne se prihlasilo je "tvrde" jadro ce4you.cz, pokusim se vahajici strelce trosku popichnout a navnadit aby zvedli kynouci prdelky a prijeli...

Takze se vesele hlaste dal :yes:

MaPo
    Tak to je opravdu silny duvod, proc jet. Ted uz jsem hooodne nalomen

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od eXEden
    I když o programování zase tak moc nevím, tak bych mohl na přání něco žblebtnout ...
    Pokud pojedu, mohu nabidnou zkusenosti s programovanim v compact .NET Frameworku a jazykem C#, s vyvojem aplikaci, ktere komunukuji pres WWW sluzby, podporuji offline provoz s vyuzitim merge replikace.
    Dale o tom, jak vyuzit v Managed kodu soucasny existujici Unmanaged kod (WIN32 API), jak marshalovat parametry i jak vyuzit potencial zarizeni s OS Pocket PC Phone Edition (posilani SMS z aplikace, uskutecneni hovoru atd.)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od RStein
    Pokud pojedu, mohu nabidnou zkusenosti s programovanim v compact .NET Frameworku a jazykem C#, s vyvojem aplikaci, ktere komunukuji pres WWW sluzby, podporuji offline provoz s vyuzitim merge replikace.
    Dale o tom, jak vyuzit v Managed kodu soucasny existujici Unmanaged kod (WIN32 API), jak marshalovat parametry i jak vyuzit potencial zarizeni s OS Pocket PC Phone Edition (posilani SMS z aplikace, uskutecneni hovoru atd.)
    Supr ... tohle si hodně rád poslechnu

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od RStein
    Rad bych jel, ale rozhodl bych se stoprocentne az pristi tyden. Staci to?
    Místa volného je dost, klidně přijeď i bez hlášení (jedinný problém by mohl vzniknout s množstvím jídla, pokud by dorazila nějaká výprava ).

Strana 11 z 15 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 31-10-2006, 17:33
  2. Reakcí: 124
    Poslední příspěvek: 25-06-2006, 10:55
  3. III. oficiální sraz ce4you :: Žampach, únor 2005
    Od Pavel Koza v sekci Srazy a setkání
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 26-03-2005, 13:14
  4. Reakcí: 415
    Poslední příspěvek: 30-11-2004, 08:01