Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 - po zapnutí naskočí úvodní obrazovka a dál nejde nic

8310 (98)|1.2.2008 07:16
Po zapnutí se na obrazovce zobrazí úvodní obrázek, ten s nebem a oblaky a nápisem Qtek a to je celé dál se nezapne ale zelená dioda (ta úplně vlevo) normálně bliká jako že je zapnutý....mám podezření jestli není něco v systému s display driverem protože Hard Reset ani pomocí podržení těch pár tlačítek nejde protože se z té úvodní obrazovky nedostanu. K PC Qteka nepřipojím -PC ho bere jako vypnutý :( Co s tím mám dělat? Do servisu nebo se s tím dá udělat něco doma? Předem díky moc za pomoc.

EDIT: jestli mi nikdo neporadí tak odpoledne ho zajdu reklamovat do O2...
Kyle (279)|1.2.2008 10:00
Dostanes se do bootloaderu (pri zapinani telefonu drz tlacitko fotaku)? Pokud ano, tak ho muzes zkusit preflashovat.
8310 (98)|1.2.2008 15:30
Nedostanu se do bootloaderu :( Displej je stále s tím obrázkem Qtek s nebem a oblaky..
Kyle (279)|1.2.2008 16:00
Tak to pak asi jedine ten servis.... :?
Chrono Leggionaire (187)|1.2.2008 17:32
ahoj. Zkus ještě tohle. Měl jsem kdysi podobný problém-instaloval jsem modifikovanou WM5-VistaROM z Číny a 8310 to tehdy neustála a zůstala viset právě na tom úvodním logu. Nakonec mi přes všechny možné rady a zahraniční fora pomohl tento návod:

https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=20463&fi=0#2

PC ho detekovalo a já mohl přeflashovat
8310 (98)|1.2.2008 18:06
Chrono Leggionaire: Ahoj, díky moc, už mi Qtek díky Tobě zase funguje tak jak má ;) . Pomohl mi ten návod. Ještě jednou díky, ještě že jsem ho odpoledne nakonec do O2 neodnesl na reklamaci...