Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nova rom 172

lout_ce4you (118)|16.5.2004 20:05
http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=8515
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|16.5.2004 20:40
Už jsem začal stahovat. :)

A po vyzkoušení dám vědět jak to s touto verzí vypadá.
null (0)|16.5.2004 21:57
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|16.5.2004 23:05
Jednou [QUOTE="ipf"]Také bych jedno místo obsadil, i když ke štěstí mi na mém MDAII stačí už jen fax.:)
[/QUOTE]

Tak ses dočkal, v nové verzi je už nějaký program na odesílání FAXů - KSE Truefax 2.0

A taky tam je novější verze RADIA a nějaký soft na zkomprimované soubory ZIPem, ostatní soubory jsou klasika - možná jen že jsou v novějších verzích.

Ale startovací obrázky hovoří jasně :

ipf (2136)|17.5.2004 00:34
Jasné jak facka. Přesně jak je napsáno na spoustě zboží (zejména elektroniky): NENÍ URČENO PRO POUŽÍVÁNÍ V ČR.
null (0)|17.5.2004 00:38
uz aby bylo vypustene neco oficialniho od T Mobile bylo by na case........i kdyz treba prave proto ze porad vychazi novejsi a novejsi si davaji nacas:D :D :D
lout_ce4you (118)|17.5.2004 01:15
holandskej t-mobile uz davno udelal update
null (0)|17.5.2004 01:17
no jo u nas je to nejeke zabrzdene :evil: ale kamos z T Mobile me rikal ze to pry uz chystaji ale co vydaji zatim nikdo nevi
Miloš Strouhal (3997)|17.5.2004 01:27
..může ni někdo vysvětlit,proč je ten náš českej T-mobile tak debilní?....:((
..proč všude ve světě je T-mobile znakem kvality a KVALITNÍ péče o zákazníky,zvlašť například v Německu(viz. množství a kvalita volně dostupných upgradeú vydaných oficiálně pro MDA1,jediná ROM s WM2003 jež umí i Wireles Modem..apod),a jen ten náš,zabržděnej českej T-mobile je zárukou akorát tak našich vycuclejch peněženek,nulového příslušenství a neschopných,nevzdělaných,a nekvalitně zaškolených pracovníků a operátorů? Že jim neni hanba!!!:no: :no: :no:
Copak nemá nikdo nad naší českou pobočkou ze zahraničí vzdalený dozor?
Copak se všichni opravdu zajímají jen o množství nově ulovených oveček a prodaných low-endových telefónů na našem trhu?...:$: :$: :$: :!: :?:
Chci k MDA2 skládací klávesnici,náhradní batérku,back pack pro připojení na projektor,a mnoho dalšího příslušenství,jež se k MDA2 momentálně nedá v ČR sehnat,a musím kvůli tomu skutečně jet až do Berlína?...:mad:
a hlavně mi nikdo neříkejte,že se něco z toho dá koupit u Eurotelu... V nabídce to sice také má,ale skladem v Čr nikoliv!!! A kdy to dovezou? Čert ví:!:
null (0)|17.5.2004 01:33
Se vsim souhlasim ...... ale prislusenstvi pokud nechces orig. pri MDA II tak treba ja mam IrDA klavesnici urcenou pro Palm a chodi nadherne vazne a jeds i pekna od tech co stoji kolem 5000!! ja ji koupil jen za 1450 s DPH ps pak 2hodky brouzdani po netu a nasel jsem i ovladac na ni pro Pocket PC a co se tyce baterky tak to me taky toci ,ale slysel jsem ze pry uz je k dostani u eurotelu do dataphoneII(melo by to bej stejny) jen skoda ze je to klasika(standartni) chtelo by to neco co dele vydrzi aspon 2xtolik .....;)
Miloš Strouhal (3997)|17.5.2004 01:41
..samozřejmě že Eurotel má v seznamu prodávaného příslušenství náhradní akumulátor..ale jdi,a zkus si ho koupit! Neni v celé ČR nikde skladem!:mad:
A pokud jde o tu klávesnici,klidně se spokojím se stejnou,jež máš ty,jen mi řekni,zda to chodí bez problémů,zda umí české háčky a čárky,a zda jsi schopen ji za tu cenu ještě sehnat. Děkuji. A ps: tady opravdu nikdo nespí..proč taky,vyspíme se v práci! :D Teda alespoň já při cestě do Brna,bude řídit totiž kolegině...;)
yasmeene2 (794)|17.5.2004 01:43
jsou to SE nebo nejsou?
lout_ce4you (118)|17.5.2004 05:28
nejsou to se ale chodej rychle a v pohode zatim sem nezaznamenal zadnou chybu :)