Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vybíjení baterie

calvera.jarda_ce4you (0)|31.1.2008 18:33
A 701 mám cca měsíc před instalací navigonu výdrž baterie OK, ted se za den vybije (cca polovina předchozí výdrže). Navigon sem odinstaloval problém stále trvá..Ve spuštěných aplikacích (zjištovano pres nastavení-pamět) je jen active sync, nic jineho. Nemate nekdo stejny problem?
Valheru_ce4you (68)|31.1.2008 19:27
Stejny problem ale s IGo.
Berkyl (20)|31.1.2008 23:02
Já mam Mio asi 3 měsíce a pozoruji, že se doba výdrže na baterii významně zkracuje. Změřeno to nemám, ale baterka letí dost dolů. Navigaci ooužívám vyjímečně, podezřívám nekvalitní baterku.
Falty (107)|1.2.2008 07:34
Může to být nekvalitní baterií, ale také vysokým výdejem štávy, pokud to používate často jako navigaci ve spojení s přírůstkovým nabijením se není čemu divit :cool:

Má někdo povědomí, jak je to u Mia s originální a neoriginální baterií? U SX1 byl problém u neoriginálu, že tam chyběla část elektroniky, která zjištovala průběžný stav baterie.
Berkyl (20)|1.2.2008 10:43
Bavím se samozřejmě o originální baterii.
Na navigaci to práve moc nepouzivam. Ale nekde jsem cetl, ze pokud si nechám aktualizovat data pro rychlý start GPS, významně se zkracuje výdrz na baterii. Nechápu sice tu souvislost, ale data jsem z netu pro GPS stahl.