Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN II (Vario III, Kaiser)- problém - zlomený stylus

gampik (77)|30.1.2008 19:34
Dneska se mne po dvou mesicich zlomil stylus od Kaisera. Konecne jsem pochopil, na co HTC dava do baleni jeden nahradni. Jak dlouho vydrzel vam? Byla to vada kusu nebo se to stava casto.
Kibitz (212)|30.1.2008 20:15
Cos s nim delal?
htcjirka (1875)|30.1.2008 20:31
Budes zrejme jediny vyjimecny pripad,zlomit stylus to da praci pokud ho pouzivas jen na displej a ne na jine cinosti :D
HADES (209)|30.1.2008 21:18
Na Variu mi po půl roce ze stylusu odpadla špička:) Kaiser zatím OK, má podle mě lepší a hlavně ne teleskopický stylus
Jeremi_ce4you (34)|31.1.2008 15:56
tak toto ma celkom pobavilo fakt si neviem predstavit ako sa da zlomit stylus pri normalnej praci a tukani do displeja :D
gampik (77)|2.2.2008 17:11
[QUOTE="headquest"]Cos s nim delal?[/QUOTE]

No proste jsem ho vytahoval ven a zjistil jsem, ze ta vrchni cast s ouskem je nejak nakrivo. Tak jsem ji narovnal. :)

Kdysi se mne stalo to same na asusu, to zustal stylus zalomeny vevnitr, v miste kde se strka do pda, a uz jsem ho nevytahnul.

Ale uklidnili jste mne. Ze jsem vyjimka. Diky. :yes:
sobi1 (51)|1.12.2008 10:24
Pozdravujem,
jedna poznámka k stylusu na Kaiserovi. Kaisera mám takmer rok a minulý týždeňj som stratil stylus. Vybrel som z krabice ten náhradný a zastrčil som ho do Kaisera v nádeji, že vydrží aspoň dľších 11 mesiacom. Žiaľ po pár dňoch som so smútkom zistil, že ani nový stylus nie je v Kaiserovi. Už nejakú chvíľu sa mi zdalo, že mechanizmus vo vnútri aparátu, ktorý má stylus držať zoslabol.
Preto prosím o radu ako a kde sa dá nový stylus kúpiť za normálnu cenu a či nemá niekto podobnú skúsenosť.
gampik (77)|4.12.2008 19:52
No ja mam Kaisera pres rok a tukytuk - zatim mechanismus, ktery drzi stylus, funguje bez problemu. A to si s nim casto hraju. Sup ven - sup zpatky. A tak porad dokola. No - asi prestanu. :)
maculak_ce4you (147)|7.12.2008 20:54
koupit se da za rozumné peníze v Ahmobile asi 125 Kč :D