Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Wizard - XDA Rom XM6r5 FINAL

anaxagoras_ce4you (87)|30.1.2008 12:42
Schazi mi tu tema, kde by se diskutovalo s ceskymi uzivateli o konkretni ROM. Na XDA takove tema je, ale prece je kolikrat lepsi si zadiskutovat "po cesky" :-). Tudis me zajima jestli nekdo z pritomnych si nahral tuto ROM a jestli ma podobne zkusenosti jako ja a podarilo se mu nektere problemy vyresit!?

Moje nevyresene problemy:
1. Par hodin po restartu zarizeni mi prestavaji fungovat vibrace a zvuk pouze pro prichozi sms pro vse ostatni funguji.
2. Hlasitost vyzvaneni u hovoru je prilis vysoka a neda se zmenit klasicky znamym zpusobem.
3. Zere hodne baterku? Kdyz na telefonu nedelam, jen se mi kazdou hodinu aktualizuje pRSS a email a denne vyridim tak 5 hovoru a 20 sms, tak vydrzi tak 1,5 dne. BTW: pred tydnem byl muj milacek na zarucni oprave kvuli napadne se nafukujici baterii, doslo pouze k vymene plus k vystupnim testum, ktere byly ok. I rychlost nabijeni nove baterky je asi dvakrat rychlejsi nez predtim ze 4,5 hodiny se snizila na 2,25, tak mam jista podezreni.... :-D

Moje vyresene problemy:
1. Esmertec JAVA a lokalizace telefonu viz forum tady :-)

Budu rad za jakekoliv postrehy atp ;-)
Lord Deathskull (14)|30.1.2008 14:24
mam tu samou ROM uz asi 2 mesice a nemam ZADNE zminene problemy. tato ROM je jedna z nejlepsich az na to misto RAM:( jinak baterka me vydrzi asi tak 2 dny, ale to je pro me dostacujici, nabijim bud v praci na PC nebo doma kdyz si jdu lehnout:)