Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sháním solidní kalendář - ale jen kalendář

tazz1 (680)|30.1.2008 08:43
Ahojte, shanim kalendar, ktery by mi po najeti sipkama na uvedeny den ukazal co je pod nim zobrazeno. Tak abych ten den nemusel otevirat a hned videl co tam je. Tak jako to treba byvalo (je) na Symbianovych Nokiich. Nebo jak to ma Pocket informant. Ten mam v plne verzi, ale nevyhovuji mi na nem dalsi veci. Chci jen a pouze kalendar, nic vic. Aby mi to nemrsilo kontakty, ukoly a tak. Na to mam uz sve osvedcene aplikace. Jak rikam, jen a pouze kalendar se spoustou funkci. Existuje neco takoveho ?
Diky a hezky den :-)
Honza-R (34)|30.1.2008 08:55
Má to také umět synchronizovat data s Outlookem?
tazz1 (680)|30.1.2008 09:08
jejda, omlouvam se, na to jsem zapomel. Ano, melo by to umet.
Zdenek Malinsky (9781)|30.1.2008 13:14
Pokud ti jde jen o ty náhledy, tak by bylo asi lepší použít jen Pocket Breeze.
tazz1 (680)|30.1.2008 13:33
Jenze pocket breeze je i neco navic, ne ? Neni to jen kalendar nebo ano ? Zase si nechci jen kvuli kalendari instalovat megovej soubor, kterej pak ani nevyuziju. Prece musi existovat nejaka aplikace na par desitek kilo.
Zdenek Malinsky (9781)|30.1.2008 14:52
Pocket Informant, stejně jako Agenda Fusion, Agenda One, Agendus... jsou velké PIM aplikace (kalendář, kontakty, úkoly), SBSH Pocket Breeze today plugin.
Nevím, zda se ti jedná jen o to zobrazení/náhled. Existují i další aplikce (jak PIM, tak today pluginy), ale zda něco malého umí jen to tebou požadované opravdu nevím - buseš muset vyzkoušet.
demo_ce4you (54)|30.1.2008 16:27
skus pozret calendar+ alebo todayagenda alebo supercalendar ....