Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rozpraseny ovladac pro X500+

alzheimer (11)|29.1.2008 18:45
Cau, trapim se s pripojenim X500+ k compu ... hral jsem si s tim tak dlouho, az jsem si rozjebal Visty a ty po pripojeni to PDAcko uz nepoznavaji. Resp. UNKNOWN USB DEVICE, blebleble ... zkousel jsem reinstall z CD, procistil jsem registry, obcas se PDA chyti, kdyz dam soft reset a necham kabel v notasu. Jakmile ho ale vyndam a vrazim zpatky, tak uz ho system nepozna. Abych to zkratil - co s tim?

Rad bych systemu nacpal vlastni ovladac, zkratka PDAneco.inf, ale na CD je kulovy :( Muzete mi prosim nekdo hodit ovladac na tuhle srandu na alzheimer@volny.cz ? Prosim, nespolehej na to, ze to posle nekdo jiny - pak to vetsinou skonci tak, ze nikdo neposle nic. Jestli muzes, mrkni do systemu, co za ovladac ten X500+ pouziva a ten mi posli, prosim pekne!

Diky, ALZ
w1z1 (37)|30.1.2008 09:25
Rad bych ti to poslal ale priznam se, ze jsem to proste v PC nenasel, ani ve spravci zarizeni PDA neni.

Jedine co jsem nasel ze by mozna mohlo byt ono je v adresari s instalaci Active Sync adresar drivers s nasledujicim obsahem:

8 260 wceis.cat
3 293 WceIS.inf
8 229 WceRndis.cat
3 432 WceRndis.inf
45 534 wceusbsh.cat
63 596 wceusbsh.inf
28 672 wceusbsh.sys
7 souborů, 161 016 bajtů

Pokud mas predstavu kde by jinak ty drivery meli bejt tak to pisni a ja na to mrknu.
alzheimer (11)|30.1.2008 09:46
Cau, to by mohlo byt ono! Muzes mi to prosim poslat? Zkusim to tomu podstrcit a uvidime ... nicmene podle nazvu to docela sedi!

alzheimer@volny.cz

Diky moc!